Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nalezená Kajlinka

16. 08. 2015 | Vaše příběhy
Jednoho krásného dne jsem šla s Kajlinkou na procházku, šly jsme cca 1,5 km, když vtom Kajlinka zahlídla srnku, která skočila přes silnici. Vyvlíkla se mi z vodítka, a běžela za srnkou. Volala jsem na ni:„ Kajlinko, stůj, ke mně!“ a ona pořád pronásledovala srnku, za kterou běžela. Běžela jsem za ní do lesa, ale nedoběhla jsem ji, byla tak rychlá, že mi prostě utekla a ztratila se mi. Zůstalo mi po ní jen vodítko.

Hledali jsme ji 3 dny, a ona se pořád nenašla. Tak jsme nechali vyhlásit pátrání, v okolí ji nikdo neviděl, bylo nám jasné, že se ocitla na silnici a že ji někdo naložil do auta a odvezl.

Jednoho dne mi volala nějaká paní, že ji viděla na silnici, přejetou, zřejmě autem, sedli jsme do auta a jeli jsme na místo činu. Když jsme dojeli, nikde nikdo nebyl, ani známky po srážce Kajlinky autem.   V srdíčku nám nastalo jen prázdno a krásné vzpomínky na to, co jsme s Kájou prožili. Teď, po půl roce, se mi ozvala paní, že ji má u sebe doma, a že by nám ji ráda vrátila.

KajinkaDohodli jsme se, že si pro Káju přijedeme hned druhý den. Měli jsme moc velikou radost, nemohli jsme ani spát, jak jsme se nemohli dočkat. Když paní dorazila, Kája vyskočila z auta a běžela za námi, po půl roce si nás pamatovala, což jsme mysleli,  že zapomene. Teď máme už Kajlinku 3 měsíce doma a jsme hrozně spokojeni...

Paní, co ji měla půl roku doma od nalezení, nám ji pak dovezla na místo, kde jsme si dali schůzku. Dovezla nám ji vlakem, když jsme byli na místě, tak jsme čekali na vlak, kterým paní přijede. Když vlak přijel a viděli jsme Kajlinku, zavolali jsme na ni a ona hned věděla, kdo jsme, běžela k nám, co nejrychleji to šlo a začala po nás skákat a vítat nás, našeho synka začala hned olizovat a dávat mu pusinky a pak se vrhla i tímto způsobem i na nás.

Je to zážitek, který už bychom nechtěli nikdy v životě zažít...

 

Kajlinka - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Nalezená Kajlinka:

Nalezená Kajlinka
Nalezená Kajlinka
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
dobré konce mám rádaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Krásný příběh
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné povídání s dobrým koncem.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles