Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Náš chlupatý kamarád

13. 07. 2015 | Vaše příběhy
Náš chlupatý kamarád, spíš bych napsala člen naší rodiny. Všechno začalo před 12 lety, když moje dcera v inzertních novinách našla inzerát, že jistá rodina nabízí štěňátka z vesnice. Tak se rozhodla, že si jedno pořídí. Svěřila se mi a já souhlasila. Na uvedený kontakt jsme zavolali a domluvili jsme se na tom, že je paní přiveze a dcera si vybere.

Byl to slavný den, když paní přijela a v košíku přivezla chlupaté pejsánky, vypadali jako barevná klubíčka, jedno bylo hnědé, jedno černé, další černé s bílou hlavičkou. Dcera si vybrala to úplně černé, pro ni to bylo nádherné štěně. Když přišel manžel domů z práce, tak se k jeho nohám motalo černé klubíčko, tak si to myslel v první chvíli, ale taky se do pejsánka zamiloval.

náš chlupatý kamarádDali jsme mu jméno Míša. Pejsek si v bytě rychle zvyknul, ze začátku ovšem musel s ním být každou chvíli někdo doma, aby nevyvedl nějakou lotrovinu, ale časem si zvykl, jenom na zvonek si nezvykl do dneška, jakmile někdo zvoní, tak je u dveří a svým štěkotem oznamuje, že je někdo u dveří. Je to perfektní hlídač, i když je malý, vydá za velkého hafana. Protože bydlíme v přízemí, a pokaždé, když se chtěl do našeho bytového domu někdo dostat, třeba podomní prodejci, tak stačilo, aby ho slyšeli a raději ani nechodili dále. Tak se u našich dveří nikdy neobjevili podomní obchodníci, kteří by cokoliv nabízeli.
Letos už oslavil s naší rodinou 12 let, a já se mu už několik let věnuji sama, občas ho manžel vyvenčí, dcera odrostla a odstěhovala se a občas nás navštíví a pejsek ji vidí rád. Je to vlastně, když se dcera odstěhovala a má svoji rodinu, další dítě, protože když chce, je tvrdohlavý jako mezek, ale zároveň je pozorný a hodný, i když už to nebývá tak často. To dělá to stáří. Doufám, že se mnou a mým mužem tu bude ještě dlouho, protože se stal právoplatným členem naší rodiny. Neumím si představit, co se stane, až tu nebude, ale nemůžu říct, že si dalšího pejska nepořídím, až ten okamžik nastane. Míša je náš druhý pejsek, po tom prvním byl s námi pouze krátce, jsem se půl roku rozhodovala, jestli si nějakého pořídit nebo ne, ale dcera mě nakonec ukecala.

 
LenkaK1111 - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Náš chlupatý kamarád:

Náš chlupatý kamarád
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Moc hezký příběh o moc hezkém pejskovi (mimochodem nepíšeš, co je to za rasu)!
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles