Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Neděle je den jako stvořený pro bigbít

4. 02. 2011 | Kultura
Všechno má svůj čas a čas pro dobrý a poctivý bigbít přichází právě v této době. Dozráli jeho interpreti, ale dozrávají i jeho posluchači a proto si nyní rozumějí ještě více, než si kdy před tím rozuměli. Vzorec pro dobrý bigbít je přitom celkem jednoduchý. Hrajte ho poctivě, upřímně a přímo. Totéž platí i pro jeho poslech. Neméně důležité je ovšem i to, abyste si pro něj zvolili správný čas a tím je podle Divadla Palace a Rádia BEAT právě neděle!

Nový společný projekt Divadla Palace a Rádia BEAT „Bigbít v divadle“ dává léty ověřenému hudebnímu a životnímu stylu jménem Bigbít nový prostor. „Bigbít se s léty učil žít v leckterých prostorech. Ví, jak vypadá život v garáži, vyzkoušel si i otevřené scény velkých festivalů. Teď je čas pozvat ho do něčeho nového. Do divadla!“, tvrdí ředitele divadla Alexej Pyško.

divadlo-palace-bigbit-ivan-hlas„Tímto společným projektem chceme našim posluchačům dopřát fenomén živě hraného bigbítu a také jim zprostředkovat tváře jeho hlavních představitelů, což, jak známo, si v rádiu dopřát nemůžeme“, vysvětluje zvůj záměr velký příznivec bigbítu a ředitel Rádia BEAT Libor Ploček.

Každou druhou neděli v měsíci bude na pódiu pražského Divadla Palace k vidění některá z českých bigbítových legend. Těmi, kdo tento nevšední projekt zahajují, jsou bluesrockoví Krausberry, kteří jsou už po tři desetiletí v čele se svým zakladatelem a lídrem Martinem Krausem jednou z pohonných jednotek zdejší hudební scény. Dalším hostem bude „letitý“ pilíř naší bigbítové scény Ivan Hlas, který by se bez nadsázky mohl stát kronikářem českého bigbítu.

První z dílů Bigbít v divadle bude nás čeká 13. února v 19:00 hod. v Divadle Palace.


Zdroj: Divadlo Palace

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
nie je to moja srdcovka
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles