Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 20.06. 2018
Dnes má svátek Květa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Neposlušné slipy

16. 04. 2011 | Vaše příběhy
Mám dlouholetého kamaráda. Říkejme mu třeba J. Je vysoké, statné postavy, sympaťák.

Před pár lety jel takhle metrem ráno do práce. (Zde musím uvést důležitou informaci, že se tehdy jednalo ještě o starý typ vagonu metra, kde byla sedadla jako lavice podélně po stranách a nad nimi dlouhá vodorovná tyč, jíž se stojící průměrného vzrůstu mohli nad svými hlavami přidržovat.)

A jak tak jede, všiml si, že se na něj usmívá sedící dívka. Tak úsměv opětoval. Za chvíli, když se jejich oči opět setkaly, dívka se stále usmívala. Asi po mně jede, pomyslel si J. a rovněž se usmál. Dívka po chvíli vystupovala a když J. míjela, povídá mu: "Pane, něco vám kouká tam dole z nohavice... Asi kapesník."

Pohlédl dolů a s hrůzou zjistil, že to, co mu z nohavice visí, jsou jednoznačně jeho .... slipy!

Zrudl a učinil prudký pohyb k zemi, kde do ruky popadl ony zpropadené slipy. Pak následoval prudký pohyb zpět do stoje - ovšem vzhledem ke své výšce přitom vší silou udeřil hlavou do zmiňované tyče-madla. Původní záměr zbaviti se rychle a nenápadně nedůstojné ozdoby tedy rozhodně nevyšel - ostatní cestující si ho opravdu nemohli nevšimnout, když se ránou do hlavy značně otřesen dezorientovaně potácel vagonem třímajíc své slipy v ruce.

Závěrem ještě vysvětlení, kterak se onen kousek prádla ocitl na nesprávném místě:

Když se J. předchozího dne pozdě v noci vrátil domů (v té době bydlel sám) svlékl se jak had  :-) No a druhý den ráno si vzal čisté prádlo a oblékaje kalhoty si toho kousku z minulého dne, shrnutého v jeho rozměrných kalhotách, prostě nevšiml, takže slipy doputovaly nohavicí až dolů, právě když cestoval do práce.

IKE - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkNebylo doufám pátek 13, že???SmajlíkSmajlíkSmajlíkchíh
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný humorný příběh, po ránu jsem se pobavilaSmajlíkSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles