Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Noc s hvězdami na hradě Houska v sobotu 7. srpna 2010

13. 07. 2010 | Kultura

Noc s hvězdami na hradě Houska  je XII. ročník benefičního koncertu  (herecko – pěvecký) pod záštitou primátora hlavního města Prahy Pavla Béma a pod záštitou starostky města Česká Lípa Hany Moudré. Dovolte abychom Vás co nejsrdečněji přivítali na 12. ročníku benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ na hradě Houska 2010.


Letošní 12. ročník bude tematicky zaměřený jako „Zpívající herci a hrající zpěváci“, tzn.,  že to musí být buď opravdu herci, nebo zpěváci, kteří hrají nebo hráli v muzikálech a nebo nazpívali nějakou píseň pro film, seriál nebo divadelní představení.


plakatZ letošních účinkujících se můžete těšit na tyto účinkující: PETR KOTVALD, CHANTAL POULLAIN, ZORA JANDOVÁ, MICHAELA DOLINOVÁ, MAROŠ KRAMÁR, MARTIN FRANCE, KAMILA NÝVLTOVÁ, EVA PILAROVÁ, SISA SKLOVSKA, MONIKA ABSOLONOVÁ, JAREK ŠIMEK, MARTINA BALOGOVÁ, MICHAL PENK, KAREL ŠTĚDRÝ, PAVLÍNA FILIPOVSKÁ, LÁĎA SPILKA, RADEK SALIEE, JOLANA SMYČKOVÁ, RUDA Z OSTRAVY, NADĚŽDA KRUPSKÁ, SIMONA POSTLEROVÁ, TWO VOICES, MARTIN PÍSAŘÍK & AKUSTIK, MEZCLA, TAM A BAGR. MODERUJÍ SLÁVEK BOURA A MARKÉTA MAYEROVÁ.


Pro návštěvníky máme i letos připravené překvapení v podobě jednoho z umělců, kterého odtajníme samozřejmě až přímo na Housce. Již v loňském ročníku jsme začali i odpoledním minikoncertem na 1. nádvoří a letos tomu nebude jinak. Přibližně v 16.30 pro návštěvníky vystoupí uskupení TWO VOICES (mezzosopranistka Edita Adlerová a šansoniérka Jana Rychterová) jako taková malá ochutnávka před hlavním koncertem.


Další novinkou je, že kapely, které hrají na večerním koncertu nezačnou jako v loňských ročnících od 22.00, ale už o hodinu dříve, tzn. že koncert kapel ve 21.00 otevře herec Martin Písařík se svojí kapelou Akustik. Tímto součtem se od 1. ročníku až k dnešnímu jubilejnímu desátému vystřídalo cca přes 400 účinkujících, kdy všichni účinkující vystupovali bez nároku na honorář, pouze za cestovné a výtěžek byl každý rok poukázán na obnovu a rekonstrukci hradu Houska.


Za celou tuto desetiletou tradici si tento benefiční koncert získal jména a tradici nejenom v severočeském kraji, ale jeho jméno „Noc s hvězdami“ na hradě Houska už v podstatě znají po celé republice. Takto se z tohoto projektu stal dle slov novinářů jediný pravidelný letní festival popové muziky.
Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.


„Noc s hvězdami“ na hradě Houska v sobotu
7. srpna 2010 od 18.00


Zdroj: Martin production


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !