Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 31.03. 2020
Dnes má svátek Kvido
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Noční nečekaná návštěva

31. 12. 2012 | Vaše příběhy

Tenhle příběh mi vyprávěla má dlouholetá kamarádka Maruška, tak jak se to letos 13. července stalo. Osobně jsem v Bohutíně u Šumperka bydlela také, ale v roce 2001 jsem se odstěhovala, takže tam znám každý kout.

Každoročně se tam konalo několik letních karnevalů a hrály tam různé známé kapely.

Usínali jsme všichni vždy až nad ránem, protože jsme bydleli přímo u karnevalového hřiště a nedalo se vůbec spát, až vše skončilo.

Poslední návštěva u kamarádky byla v září letošního roku, když mi to vše vyprávěla.

Maruška bydlí v domečku s rovnou střechou na kopci pod lesem Zbovou, je tam velmi krásně v létě, v zimě docela tvrdé horské podmínky. Má hodně ráda kytičky a v létě jich má hodně kolem domu a krásnou skalku, plnou skalniček.

Noční nečekaná návštěvaVečer po celodenní práci kolem domu, po televizním programu, ulehla půl hodinu před 22. hodinou, jakmile usnula, tak se za malou chvilku o půlnoci náhle probudila, pootevřela oči a strašně se lekla, byla v šoku, u její postele u nohou stála tmavá postava a měla na zádech ranec s holí, zprvu si říkala, že to je zloděj, že tu stejně nic k ukradení cenného nemá, a tak se přikryla peřinou až po nos, aby nic neviděla, a v duchu si říkala, „Jdi pryč!“, po té, co zase vykoukla, zase kousek z pod peřiny viděla, jak se postava přiblížila z boku její postele, zase se zasunula ještě víc pod peřinu, krve by se v ní nedořezal, jak se bála, sledovala to asi 5 minut, ale pro ni to bylo nekonečné a strašně dlouhé. Po nějaké chvíli zase vykoukla z peřin a viděla, jak postava poodešla k přední části oken domu, bylo to veliké okno seskládané z několika oken. Byl to pro ni velký zásah na psychiku. Po nějaké chvíli pak odjíždělo z karnevalu jedno auto a to osvítilo celý pokoj, kde Marie byla, a bylo lépe vidět, tak si oddechla, že už je postava je pryč, v tu chvíli se rozhodla, že se musí jít podívat, kudy přišel, když zkontrolovala místnost, kde byl i „ON“, zjistila, že v pokoji nikdo není, běžela ihned po celém domě zkontrolovat všechny dveře, jestli náhodou nejsou otevřené, ale nezjistila nic, vše bylo jako původně zamčené a nedotčené, přemýšlela, kdo to asi mohl být? Byla z toho vyděšená ještě několik dnů.

Když to vyprávěla druhý den své dceři, jak přišla z práce, tak jí na to dcera odpověděla, že to byl „duch“, když to vyprávěla mně, tak jsem jí potvrdila to samé, něco o tom vím a také se mi stalo, že jsem se setkala sice s neviditelným, ale také duchem. Vím, že to v dnešní době není nic výjimečného, protože věci mezi nebem a zemí se dějí a je jich spousta  a skoro každý si o tom může udělat úsudek.

Majenkaa - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Noční nečekaná návštěva:

Noční nečekaná návštěva
 Komentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Smajlíktajuplné
Obrázek uživatelky
profil
Krásný příběh,Maruško,určitě něco mezi nebem a zemí musí být.
Obrázek uživatelky
profil
Oceňuji odvahu té kamarádky,nevím,jak bych se já zachovala.A taky,jak by to ovlivnilo můj další život.
Obrázek uživatelky
profil
jsem ještě neměla čest potkat, ale jiných nevysvětlitelných a záhadných věcí jsem zažila až až.
Jo, kdoví, co se děje mezi nebem a zemí a našem podvědomí.
Obrázek uživatelky
profil
jo,také o tom cosi vím,i když jsem se s takovým až nesetkala,škoda,že se jí nějak nevyjevilo,čí duch to byl,zdali z rodiny nebo mi také napadlo,to osvícené auto,co odjíždělo,že se mu třeba /nedej bože/ po cestě pak něco stalo,to by tak relativně také mohlo být,ale nestalo,taky dobře,ale mně osobně by pak zajímalo,čípak duch to byl a co mi chtěl říci...
jinak dobrý článek Majenkaa
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles