Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.08. 2019
Dnes má svátek Johana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Novinky ze ZOO Jihlava

15. 07. 2009 | ZOO Jihlava

Zoo o prázdninách nabízí komentované krmení zvířat, ukázky výcviku dravců a sov i nová mláďata.

Již tradiční a návštěvnicky oblíbené komentované krmení zvířat nabízí jihlavská zoo každý den v průběhu letních prázdnin u venkovních výběhů těchto zvířat:

11.00     Surikaty
11.30     Lamy
12.00     Babirusy
12.30     Medvědi
13.00     Tapíři
13.30     Lemuři
14.00     Jeřábi
14.30     Tuleni

Komentované krmení zvířat se koná pouze za příznivého počasí.

Pokračují také oblíbené ukázky výcviku dravců a sov – každý den kromě pondělí v 11.00 a v 15.00 hodin v prostoru sadu, jež spojuje nový vstupní areál s expoziční částí zoo. Po celou dobu otevírací dobu zoo (8.00 – 18.00) jsou všechny druhy k vidění v expozici.

Novinky ze ZOO JihlavaAfričané opět v zoo!

Dvanáctičlenná africká skupina studentů umělecké školy v Bulawayo v Zimbabwe přijíždí po velkém úspěchu v minulých letech na další turné do Evropy s novým programem. Představení plné písní, tanců, rytmů a scén inspirovaných africkou lidovou kulturou bude k vidění v úterý 14. července od 15.00 hodin v africké vesnici Matongo v Zoo Jihlava. Vstupné na vystoupení je 50,- Kč (bude vybíráno u Matonga před vystoupením, vstupné do zoo se platí zvlášť na pokladně). Jediné vystoupení v Jihlavě návštěvníky určitě uchvátí svým spádem, provedením i bezprostředností.

Nejčerstvější novinky u zvířat

9. června se narodila dvojčata nejmenším opičkám na světěkosmanům zakrslým (Callithrix pygmaea), kteří obývají expozici společně s lvíčky zlatými v Amazonském pavilonu. Dvouletý otec pochází z privátního chovu, pětiletá matka přišla do Jihlavy z plzeňské zoo.

3 nová a vzácná mláďata může zvídavý návštěvník spatřit v noctunariu africké vesnice Matongo u kaloňů zlatých (Pteropus rodricensis), narodila se koncem května.

V hejnu plameňáků růžových (Phoenicopterus ruber roseus) v africké laguně se v průběhu května vylíhlo celkem celkem 9 mláďat.

Zoo Jihlava je otevřena každý den včetně sobot, nedělí a svátků od 8.00 do 18.00 hodin. Vstupné je 80,- Kč pro dospělé a 40,- Kč pro děti, studenty a důchodce.

Zdroj: ZOO Jihlava

Notburga
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !