Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint

25. 08. 2015 | Televizní tipy
Nález těla krajského politika Karase, kterého vrah zabil v duchu středověkých mučících praktik a tělo pečlivě naaranžoval v podivné scéně, rozpoutá policejní honbu za sadistickým pachatelem. Ten staví vyšetřovacímu týmu do cesty složitou sérii vražd, které svojí krutou obřadností otřásají místním regionem i samotnými kriminalisty.

Kořeny složitého případu v seriálu Labyrint sahají až k vraždě mladé dívky ze Slovenska, která zemřela podobně záhadným způsobem jako Karas.

Případu se v seriálu Labyrint ujímá tým s dvojicí zdánlivě nesourodých vyšetřovatelů. Jsou jimi kriminalista Michal Remeš (Jiří Langmajer), negativně ovlivněný ne příliš stabilním soukromým životem, a Tamara Hrónská (Zuzana Kanócz), policistka z Bratislavy trpící absencí schopnosti komunikovat se svým okolím bez předpojatosti a předsudků.

Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha LabyrintNa konci sérií vražd, loupeží a naaranžovaných nehod najdou policisté cestu na konec „labyrintu“ a uvěří naději na dopadení pachatele.

„Baví mě historie, baví mě přemýšlet o věcech, kterých se nemůžeme dotknout. Žánr detektivního thrilleru oboje skvěle spojuje a přibližuje divákům tak, aby rozuměli. Myslím, že se jedná o opomíjený filmový tvar. Pořád se domníváme, že to v Česku neumíme. Baví mě vstupovat do riskantních vod, baví mě dokazovat, že i v takovém žánru dokážeme být silní a že se divák nebude stydět trapností. Myslím, že už Ďáblovou lstí i Ztracenou bránou jsem dokázal, že to jde,“ říká o Labyrintu jeho režisér Jiří Strach a dodává: „V Labyrintu kombinujeme žánry thrilleru a detektivky. Vymezuji se proti označení takzvaného severského stylu. Co to vůbec je? Rozhodně jsme v seriálu Labyrint nešli cestou laciné kopie čehokoliv, vždyť česká kinematografie má vlastní svébytnost i tradici, své tvůrce. Náš styl je neformální, autentický, svébytný. Nás nezajímá forma, nás zajímá obsah. A obsah se přirozeně a nesamoúčelně může stát vzorcem formy.“

Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint můžete sledovat na ČT1 od pondělí 31. srpna 2015 vždy ve 20 hodin.


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint:

Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint
Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint
Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint
Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint
Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint
Nový sedmidílný seriál Jiřího Stracha Labyrint
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !