Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

O jeden den dřív…

23. 11. 2010 | Vaše příběhy

Možná jste se až dodneška smály vtipům o inteligenci matek na mateřské dovolené, ale věřte mi, že pokud se celou noc nevyspíte, protože kojíte dvouměsíční holčičku, starší syn by si s vámi nejradši neustále maloval a manža lítá celý den s náklaďákem bůhvíkde a nikdy nevím v kolik (a jestli vůbec), přijde ten den domů, může se i taková obyčejná otázka jako „Kolikátého dnes je?“ změnit v docela zapeklitý problém…

To ráno jsem se zkrátka a dobře vzbudila s pocitem, že je čtvrtek. Ručička na hodinách ukazovala osm hodin. Sotva jsem se stihla trošičku zkulturnit a nachystat staršímu synovi snídani, když se vzbudila moje holčička a dožadovala se mlíčka. Nikdy jsem nepochopila, kam to všechno dává, když se i v noci budí co hodinu, aby se napila. Ale proč ne. Když jsme skončily, bylo 8:45. Ovšem ouha! Když jsem prošla okolo kalendáře na chodbě, zasvítil na mě červenou fixou napsaný vzkaz: Čtvrtek, 9:00, Gábísek logopedie.

Ježíšmarjá: Jak jsem během deseti minut oblékla obě děti i sebe, nastartovala kočárek a dorazila na blízkou polikliniku přesně v 8:59, si dodnes pořádně nepamatuji. Vyfuněli jsme do druhého patra (pěkně po rampičce, protože výtah byl rozbitý) a na dveřích mě uvítal jasně červený nápis (už zase): Dnes pro nemoc dopolední logopedie odpadá, budu tu až po 12. hodině. A podpis. Jak jsem byla v tu chvíli naštvaná, asi moc popisovat nemusím.

Vrátili jsme se domů a hned jsem doktorce volala, jestli teda máme přijít v těch dvanáct či co. Hrozně se divila, že nás má napsané až na zítra a moc se omlouvala, že to popletla. Bylo mi to sice divné, protože v pátek obvykle logopedie nebývá, ale budiž. Přeobjednala jsem se tedy na další týden a bylo.

Večer se manža vrátil z práce a měl toho očividně dost. Celý den za volantem a k tomu složit ručně 2x 9 tun piva, tak to je síla. „Neboj,“ uklidňovala jsem ho. „Ještě zítra a bude víkend.“ „Co blbneš?“ on na to. „Vždyť dneska je středa.“ „Ne, je čtvrtek", hádala jsem se, ale když mi ukázal datum i den na teletextu, bylo to jasné. Ještě se mě z legrace zeptal, co že jsem to pila a pak jsme se oba dva ještě docela dlouho řezali. A paní doktorce jsem se samozřejmě na příští návštěvě taky omluvila. A víte, co? Smála se také…

                                                                       

Notburga

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
je úděl nás mátek, musíme všechno stihnout a včas, tak si holt ty dny někdy popleteme. Fajn příběh Smajlík.
Obrázek uživatelky
profil
sem, nebo tam, to se mi stává občas. Nejvíce jsem si dala, když jsem v neděli vstala o půl páté, uvařila si kafé a pustila rádio, teprve při časovém znamení mi došlo, že jsem už asi cvok a šla zpátky do péří. Váš příběh je hezky napsaný a má šťávu.
Obrázek uživatelky
profil
Tak tohle znám také a ještě je to umocněno tím, že manža chodí do práce nepravidelně a je i ve všední den doma a o víkendu v práci, to je pak pěkný maglajz Smajlík SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Tak to taky známe...dokonce i dneska ráno jsme s babickou polemizovaly, co je vlastne za den,to je hned..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
někdy počítám, kolik mi je roků SmajlíkSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Stříbrňáky