Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 22.01. 2019
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ohnivý kuře oslavilo poslední klapku

13. 03. 2018 | Televizní tipy
Natáčení oblíbeného seriálu televize Prima Ohnivý kuře skončilo v neděli 25. února. Poslední klapky dvou štábů dělily dvě hodiny a poté následovala dotočná párty, kde se sešli hlavní hvězdy i herci menších a epizodních rolí, aby společně oslavili více než dvouletou spolupráci na úspěšném projektu.

 „Původně mělo mít Kuře 80 dílů, a je jich 204, to jsou vlastně skoro dva seriály navíc,“ říká s úsměvem Jakub Prachař, jeden z hlavních hrdinů seriálu, který patří také mezi jeho nejoblíbenější tváře.

Ohnivý kuře oslavilo poslední klapkuSeriál Ohnivý kuře se kromě vztahových linek hlavních hrdinů věnuje i gastronomii a v každém dílu přináší minimálně jeden zajímavý recept, který si diváci mohou vyzkoušet uvařit díky návodu v závěrečných titulcích, případně ho po odvysílání najdou na webových stránkách televize.
Díky pravidelné přípravě receptů se z obou hlavních představitelů, Jakuba Prachaře a Jana Dolanského, stali téměř kuchařští profesionálové.

Krájení bylo má nejoblíbenější činnost. Na produkci jsem si vyžádal, aby spočítali, kolik času jsem tomu věnoval, protože toho bylo opravdu hodně,“ potvrzuje hodiny kuchařského tréninku Prachař.  Dolanský dokonce přiznává, že mu není vzdálená představa vlastního podniku: „Nepřemýšlel jsem o tom, určitě bych se musel zdokonalit, ale představit si, že bych vařil ve vlastní restauraci, si umím, protože vaření je můj velký koníček.“

Hlavním hrdinům zdatně sekundovaly Kristýna Leichtová a Lucie Polišenská, obě ale přiznávají, že vaření, jež bylo leitmotivem seriálu, nepropadly natolik jako jejich herečtí partneři. „Můj vztah k vaření a kulinářství se nijak zásadně nezměnil, naučila jsem se pár věcí, ale že bych tomu propadla, to zase ne,“ přiznává Leichtová.

Na realizaci seriálu se podílela spousta známých tváří, objevili se zde například Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Linda Rybová, Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Pavelka či Saša Rašilov. Ohnivý kuře ale pomohlo prosadit se i novým a neokoukaným tvářím z herecké branže, jako je Denisa Pfauserová, Anastázie Chocholatá nebo Jindřich Žampa.
A neméně zazářily i účinkující hvězdy z oboru gastronomie, za všechny můžeme jmenovat například Zdeňka Pohlreicha či Jana Punčocháře, jejichž kuchařské mistrovství pomohlo seriálu dosáhnout profesionální výše i co se týče kulinářství.

Přestože je natáčení seriálu u konce, diváci mohou premiérové díly Ohnivýho kuřete sledovat až do 28. června, kdy se posledním dílem hrdinové rozloučí.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !