Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2018
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Okno do hřbitova

20. 07. 2010 | Televizní tipy
Režisér Vladimír Michálek (např. Zapomenuté světlo, Je třeba zabít Sekala…) natáčení čtyř nových dílů ukončil v brněnském studiu České televize právě dnes. Na fotografii je Arnošt Goldflam v roli bezdomovce Ostřihoně v dílu nazvaném Vzkaz od nebožky.
 
Tajuplné příběhy Okna do hřbitova vznikají podle předlohy Miloslava Švandrlíka.  Už loni bylo natočeno prvních šest dílů. Diváci České televize se na tento nový pořad, který můžeme označit i za jakýsi cyklus drobných hororů, mohou těšit v roce 2011.
 
Režisér Vladimír Michálek natáčel na mnoha místech jižní Moravy a do většiny rolí programově obsadil herce moravských divadel. Například Gabrielu Štefanovou, Evu Vrbkovou, Danu Peškovou, Zdeňka Dvořáka, Vladimíra Hausera, Jaroslava Dufka, Viktora Skálu, Erika Parduse, Zdeňka Junáka, Stanislava Zindulku,  Arnošta Goldflama a další.
 
Právě posledně jmenovaný Arnošt Goldflam si zahrál v dílu s názvem Vzkaz od nebožky. Skvěle se ujal role pana Ostřihoně. Bezdomovce, který patří k ulicím každého většího města. Chodí ulicemi se  svými igelitovými taškami, popíjí krabicové víno a z nepochopitelných důvodů sbírá kusy starých novin, které schraňuje ve své odřené a věčně prázdné peněžence. Jednoho dne se mu zdá sen. Vlastně to možná ani sen není… a kolem něj se začínají dít podivuhodné věci.
 
Zdroj: Česká televize

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !