Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Oldřich Vízner v seriálu Svatby v Benátkách

16. 07. 2014 | Televizní tipy
Co by byla svatba bez svatebního dortu.  Ty nejvyhlášenější peče v seriálu Svatby v Benátkách cukrář Kyselý.  Hraje ho Oldřich Vízner. Cukrář se v seriálu Svatby v Benátkách sice jmenuje Kyselý, ale jeho jméno vůbec neodpovídá povaze. Jde o velmi hodného, laskavého a příjemného pána, jehož dorty chválí zákazníci široko daleko. Pan Kyselý má teď ale velkou starost. Vychoval dceru, která má těsně před svatbou. Původně se měla vdávat v Americe, kde žije, ale pak si to rozmyslela a svatbu chce mít v Čechách. A pan Kyselý vůbec neví, co si s tím počít. Naštěstí je tu Olga a její svatební salon.

Proč jsem byl obsazený v seriálu Svatby v Benátkách do role cukráře netuším, ani jsem po tom nijak nepátral. Role se mi líbí, ostatně už mám s touto profesí zkušenosti, jednoho cukráře už jsem kdysi hrál. A v rondonu, který v seriálu nosím, se cítím dobře,“ říká Oldřich Vízner. 

Oldřich Vízner v seriálu Svatby v BenátkáchO herci je známo, že má s profesí cukráře zkušenosti nejen před kamerou, on sám totiž peče velmi dobrou vánočku.  „Vánočku vždycky pekla maminka podle Sandtnerky (známá česká kuchařka Marie Sandtnerová – pozn. red.), a já se jejími návody řídím taky. Recept je sice náročnější, ale když ho člověk dodrží, výsledek je skvělý.  Když něco stvoříte a chutná to, je to hezký pocit. Kromě vánočky nebo mazance dělám občas ještě čínu, velikonoční nádivku nebo skopové na zelenině. Mluvím, jako kdybych vařil denně, ale vařím nebo peču jen výjimečně. Ale v kuchyni se umím pohybovat, což se mi teď v seriálu v této roli hodí,“ vysvětluje Oldřich Vízner, cukrář v seriálu Svatby v Benátkách.

Je pro Oldřicha Víznera díky jeho kuchařským dovednostem tedy příjemnější hrát cukráře, než třeba kutila? „To rozhodně není, kutil, to by bylo moje, já jsem profesionální řemeslník. Narodil jsem se v domečku, který byl po válce zničený, tak jsem všechno postupně sám opravoval, nebo řemeslníkům pomáhal, takže žádná práce tohoto druhu mi nedělá problém. Myslím, že projít různými profesemi je ideální příprava pro herectví, před kamerou se pak všechno může hodit,“ říká Oldřich Vízner, který v seriálu Svatby v Benátkách ztvární postavu cukráře Kyselého.

Oldřich Vízner alias cukrář Kyselý se objeví v seriálu
Svatby v Benátkách


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !