Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2018
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Opilý jako Dán

30. 08. 2014 | Vaše příběhy
Do tiché noci a jemného ševelení větru se ozval opilecký řev a rozbíjení skla. Hlasy nabíraly na intenzitě čím víc se blížily k mým dveřím. Už slyším kroky na schodišti a zřetelné čtyři mužské hlasy. Smích a vzápětí pád asi dvou z nich vystřídaly nadávky v nesrozumitelné řeči. Mladíci zdolali tři patra v našem hotelu asi po půl hodině a na chodbě marně hledali dveře svého pokoje. Zkoušeli všechny dveře, začaly mými na kraji, pak u sousedky, tam vzbudili dvě malé děti, které je svým pláčem odradily v dalším dobývání a pak jim zřejmě došlo, že si spletli patro a postoupili o jedno výš, kde opakovali ten samý postup.

Doufala jsem, že si nespletli jen patro, ale hotel a zítra budou pryč. Ovšem tohle zvláštní osazenstvo si vybralo na své dovádění náš milý rodinný hotýlek, který jim imponoval a tak si mohli být jisti, že vzbudí patřičnou pozornost. Nevím, proč si zvolili klidný hotel s rodinami a malými dětmi, kde nenašli sobě spřízněnou duši, když by jim jistě bylo lépe v rušném centru mezi mladými. Dostáli i proslulému rčení „opilý jako Dán“, pánové byli skutečně z Dánska a dávali to patřičně na srozuměnou každou noc.

Opilý jako DánA tak jsme je vídali, jak každé odpoledne mizí do víru velkoměsta, aby k ránu udělali virvál na celý hotel. Až jednou... bylo krásné slunečné ráno, s hotelovými hosty jsme se setkali u snídaně a mimořádně jsme byli všichni vyspalí dorůžova. Borci z Dánska ještě nedorazili a tak zde byl nevídaný klid. Prostřeno jsme měli v krásné palmové zahradě, popíjíme džus a plánujeme, co dnes podnikneme. Do našeho hovoru s paní z vedlejšího pokoje, které předtím v noci probudily děti, se přidal starší manželský pár. Sdělovali jsme si navzájem dojmy a nikdo z nás nebyl z pobytu mladíků nadšený. Teď jsme si tedy vychutnávali okamžiky klidu, když vtom se Dánové objevili. Celá povedená partička, oškubaní a špinaví a něco vlekli s sebou. Po nočním tahu tak jak byli, šli rovnou k snídani. Zastavili se u stolu, položili „svůj úlovek“ na zem a šli si pro jídlo.

Otočila jsem se na židli a prohlížím si jejich „suvenýr“. Na zemi se válela figurína z výkladní skříně nějakého obchodu v lesklých šatech a asi ztratila cestou paruku, protože měla holou hlavu. Pánové si donesli kávu ke stolu, posnídali  s „novou kamarádkou“ a odešli do svého pokoje. Večer, když jsme se vraceli z pláže, jsem zahlédla figurínu na jejich balkóně, byla opřená o zábradlí, jako když kouká na bazén, což v jejím ohozu působilo komicky. Zřejmě něčím chlapce uchvátila, protože dnešní noc nešli na noční tah jako vždycky a strávili noc v hotelu.
Ráno jsme si spolu s dalšími hotelovými hosty pochvalovali, jak jsme se opět krásně vyspali a všichni jsme si přáli, aby zvláštní zájem o novou spolubydlící vydržel Dánům co nejdéle. Jak to tak bývá, vše je nakonec jinak a tak i tahle událost měla jiný konec. Po další noci byla figurína opět na balkóně, ale už neshlížela k bazénu, chyběla jí hlava. Jak vidno, chlapci mají, přestože jsou ze severu, jižní temperament. Kromě toho zdevastovali i vybavení hotelového pokoje a věc řešila policie.

Jak jsme se později dozvěděli, pánové měli na svědomí vykradení obchodu (odtud jejich společnice) a další škody. Do odpoledního relaxu u bazénu a usrkávání barevného drinku se objevilo policejní auto a „milé“ Dány si nadobro odvezlo. Pokojská odnesla z balkónu torzo figuríny, která se tu stala již stálým inventářem jako kokosová palma u baru a zase tady zavládl rajský klid.

Setury - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Opilý jako Dán:

Opilý jako Dán
Opilý jako Dán
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil

tak to jste si tedy užili - hrůza a děs !!!
Hned mne napadlo, že figurína musela být odněkud z výlohy. Já jsem tak alergická na opilce všeho druhu, že bych je na potkání střílela - téměř všechny nepravosti i zločiny souvisí s alkoholem a hlavně mužskými /zvláštní to poddruh člověkaSmajlík/
Obrázek uživatelky
profil
To je pravdivé rčení s tím Opilým Dánem..opilci občas umí zkazit i dovolenouSmajlíkMy měli podobné zážitky s Němci v ItáliiSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles