Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.08. 2019
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ordinace v růžové zahradě 2 (329)

Ordinace v růžové zahradě 2 (329)

Návod na smích
    
Gábina obviní Švarce ze sexuálního obtěžování. Na její podporu vystoupí i Filip, který je dokonce ochoten riskovat i křivé svědectví, pokud tím Gábině bude schopen pomoci.

Jakuba a Kubu čekají komisionální zkoušky, Jakuba ale i těžká zkouška jeho Ordinace v růžové zahradě 2vztahu s Angelinou. S čím dál více se odcizujícím Matym se totiž rozchází Markéta a Maty nachází útočiště právě u Angeliny.

Erika s Gábinou se shodují na tom, že nemají důvod dále setrvávat v kamenické nemocnici, podávají výpověď a chystají se společně odjet na zahraniční misi.

Zdena absolvuje amniocentézu a musí být v klidovém režimu. S tím se těžko srovnává malý Toník, který se cítí odstrčený na druhou kolej.

Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu. Hrají S. Nováková, F. Tomas, M. Zounar, P. Rychlý, D. Morávková, J. Čenský, A. Kulovaná a další. Režie J. Rezková

Uvidíte 10. dubna od 20 hodin na Nově.

Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !