Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 17.12. 2018
Dnes má svátek Daniel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Originální módní přehlídka napříč stoletím pomůže seniorům

9. 01. 2009 | Kultura
Unikátní charitativní módní přehlídku s taneční zábavou uspořádá 3. února 2009 od 19 hodin v Národním domě na pražském Náměstí Míru, za účasti mnoha slavných osobností, nadační fond Veselý senior.

Netradiční show, která bude průřezem stylu oblékání od dob první republiky až po současné trendy, budou moderovat Tereza Kostková, patronka fondu, Aleš Cibulka a idol žen mnoha generací Tomáš Hanák.

Role manekýnek a manekýnů se slíbili ujmout a v dobovém oblečení se představit mimo jiné Květa Fialová, Mahulena Bočanová, moderátorka Radiožurnálu Lucie Výborná, Michaela Dolinová, Monika Žídková, Jitka Čvančarová, Marek Vašut, Petr Lesák, Nikol Štíbrová a další umělci spolu s modelkami a modely z dob minulých, ale i ze současnosti.

Módní showMódní show doprovodí Malý taneční orchestr (MTO), jehož protagonisty jsou aktéři legendárního divadla Sklep, například Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Aleš Najbrt, František Skála a další. Jejich hity bezpochyby vtáhnou diváka do atmosféry „minulého“ století. 

Výtěžek z této ojedinělé akce věnuje nadační fond Veselý senior na pomoc zařízení pečující o seniory, kteří již nemohu být sami  – Dennímu stacionáři Domovinka v Uherském Brodě. Ke každé zakoupené vstupence dostanou diváci  malý dárek – Vialong, doplněk stravy pro aktivní život i ve zralém věku.

Prodej vstupenek zajišťuje síť Ticketpro a pokladna Národního domu na Vinohradech.

Módní show, rozdělená na několik nejdůležitějších období „minulého“ století, nabídne divákům dobový průřez první republikou, padesátými lety, novou vlnou let šedesátých, normalizací a perestrojkou, dobou sametu a kapitalismem v Čechách. Na přehlídkovém molu se budou střídat vždy generačně odlišné dvojice, jejichž modely ukážou, jak se módní nápady vracejí a ovlivňují styl mladé generace. „Podobně potřebné a užitečné je naslouchat a nechat se inspirovat starší generací k novým nápadům,“ říká zakladatelka fondu Veselý senior Eliška Klepalová, která slibuje, že tato netradiční show diváka nejen zaujme, ale hlavně překvapí.

Oděvy z dob minulých zapůjčila sběratelka dobového oblečení a doplňků Vlaďka Dobiášová.

Cílem nadačního fondu Veselý senior je změna dosavadního stereotypního pohledu na stáří, překonání předsudků o životě, postavení a významu seniorů ve společnosti. Získáváním finančních prostředků se snaží přispívat ke zlepšení kvality, podmínek a služeb v léčebnách pro dlouhodobě nemocné i v dalších zařízení následné péče.

Vice se dozvíte také na oficiálních webových stránkách www.veselysenior.cz

ZUZI
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
konečne to nie je len pre 15-tky Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vypadá to na velice zajímavou a po dlouhé době originální akci. Asi se půjdu podívat.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles