Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Oslava narozenin

13. 07. 2017 | Vaše příběhy
Uběhl další rok a je tu oslava druhých narozenin našeho vnuka. Což o to, já bych se těšila, ale to, jak se tam všichni k sobě chovají, je děs, hrůza a nesmysl. Navíc je to přeci dětská oslava, tak nechápu, proč tam jeho rodiče tahají hlavně svoje kamarády a známé. Přitom by tam podle mě měly být hlavně dětské návštěvy. Jenže to byl taky kámen úrazu...

Když vnuk slavil svůj první rok, tak jsem si myslela, že to bude klasická dětská oslava. Jen obyčejný dort, krabice s hračkami, rodina a možná nějaké dítko od sousedů. Jenže ne, to jsem se mýlila.

Jakmile jsem vešla dovnitř jejich bytu, ucítila jsem kouř z cigaret. Tak oni si na dětské oslavě kouří!!! Sice na balkoně, ale ten puch leze zpět do bytu. Na stole tučné chlebíčky a pro děti jen obyčejné křupky, dětská šunka a v misce pribináčci. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím! Když jsem to řekla dceři, tak se na mě hradila, že je to její věc a že ona dělá oslavu a že její syn je ještě malý a stejně to nechápe. A proto jsem chtěla říct, proč tedy tu oslavu dělá! Jenže radši jsem držela pusu, protože mi přišlo, že tu oslavu dělají hlavně pro sebe...

A tento rok to taky bylo děs.  Oslava proběhla včera a já jsem úplně naštvaná a vnuka je mi líto. Na své oslavě neměl ani jednoho kamaráda a navíc tam zase byli jen samí kamarádi jeho rodičů! Proč? Opakovala jsem si stále dokola, jenže jsem měla strach se nějak ohradit. Na stolku opět tučná a nezdravá jídla.  A taky rychlý špunty, což se asi pro dvouleté dítě asi nehodí. Proč tam třeba nejsou nakrájené jahody, jablíčko či borůvky, rajčátka a sýr? Protože to by rodičům a jejich kamarádům nejelo. Navíc mě naštvalo, že dospělí tam pili alkohol a ve velkým. Ne jen obyčejné pivo, ale i vodku!

Když jsem to viděla, tak jsem se už ohradila a dceři to vše vyčetla. A víte, co mi odpověděla? Že je to zase její věc a že její syn stejně žádné kamarády nemá, tak koho tam má jako zvát? Hmm, aha, řekla jsem si a dál byla ticho.

Na vnukovi jsem viděla, že se moc nebaví, a tak jsem vymyslela hru s kmínky. Hráli jsme něco jako dříve kuličky za mých dětských let. A kupodivu vnukovi se to moc líbilo! 

AničkaNov - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Pokud Vám vadilo, že na oslavě 1. narozenin chyběl dort, proč jste mu ho jako babička neupekla k jeho 2. narozeninám?
O tom, jak bude oslava vypadat, rozhodují rodiče. Nebo Vám do narozeninových oslav Vaší dcery někdo kecal?
Dcera má pravdu v tom, že jednoleťák oslavu nechápe. A dvouleťáka budou z celé oslavy nejvíc zajímat nové hračky. Zvát si dětské kamarády je příhodné nejdřív od 5 let, když už chodí do školky a jejich rodiče je na chvíli pustí. Dokážete si představit mít v domě třeba pět 2-letých dětí a s nimi vždy aspoň jednoho z rodičů a do toho vlastní příbuzenstvo, které se s těmi rodiči nezná?
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles