Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Panna - roční horoskop na rok 2015

27. 12. 2014 | Horoskopy

Panna (23.8. - 22.9.)


Milé Panny, vše, do čeho se v roce 2015 pustíte, si dobře rozmyslete. Riskantní aktivity vynechte, nemusely by dopadnout úspěšně. Znáte svojí cenu a víte, že nic není v životě zadarmo a vytoužený úspěch nespadne do klína sám od sebe. Horoskop radí, spěch se nevyplácí, vyzbrojte se trpělivostí. Buďte proto celý rok vytrvalí a krůček po krůčku jděte za svým cílem. Není totiž důležité být první, ale úspěšně složitou cestu dokončit.

Panna - roční horoskop na rok 2015Zdraví

V oblasti zdraví máte velmi příznivé konstelace, což s sebou nese dobré zdraví po celý rok. Nicméně drobné odchylky od normy se mohou projevit začátkem roku, potrápí vás zejména dýchací potíže. Pečujete o vlastní zdraví a věnujete značnou pozornost zdravému životnímu stylu. Vaši mysl ale ovládá značná představivost, která často vyvolává strach z nehod a nemocí. Často koketujete s nemocemi jen proto, abyste u druhých vzbudili soucit.

Láska

Budete aktivněji vystupovat ve věcech lásky a partnerství. V únoru vás zahřeje sounáležitost a pochopení, ale v dalších měsících budete náchylní k negativním myšlenkám a pocitům, což by mohlo váš vztah zkomplikovat. Buďte na to připraveni. Pro nezadané se otevírá široké pole působnosti, náhody vám do života vnesou řadu příležitostí k seznámení. Zamilovat se je tak snadné, ale váš pověstný smysl pro kvalitu bude selhávat, proto se mějte na pozoru, ať nenaletíte.

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Domov a rodina

Problémy s příbuznými z dřívější doby vám znepříjemňovaly život. Naštěstí nastává rok, kdy se začne vše uklidňovat a naskytne se řada příležitostí k urovnání starých sporů a odpuštění starých křivd. Pro své nejbližší chcete to nejlepší a snažíte se to zuby nehty uhájit. Kromě rodiny nechcete zanedbat ani svou práci, a tak se snažíte mezi těmito dvěma poli tak trochu žonglovat. Zkuste občas zapomenout na svoje nejbližší a udělejte něco jen pro sebe.

Práce

V práci vás čeká období, kdy se budou střídat úspěchy a problémy. Často si zbytečně komplikujete život tím, že jste přehnaně skromní. Přestaňte po lepším pracovním místě jen toužit, ale jednoduše si o něj řekněte. Naučte se více propagovat svojí práci a zkušenosti, skromnost v tomto roce není na místě. Máte šanci získat novou pracovní pozici, ale budete muset zapracovat na tom, jak komunikovat se svými kolegy a nadřízenými. Chcete-li uspět, méně se kritizujte, ale více chvalte.

Peníze

Vaše spolehlivost a kvalitně odvedená práce vám bude začátkem roku přinášet uspokojivé zisky. Od května může pro zaměstnané nastat určitý zvrat z důvodu přísnějších pravidel a firemních opatření. Nenechte se však unést k nepředvídatelným projevům a zachovejte chladnou hlavu. Nedovolte, aby vás někdo ovlivňoval, v podstatných věcech se snažte rozhodovat jen sami za sebe. Po celý rok platí, důvěřuj, ale prověřuj, ale rozhodně zbytečně nikoho nepodezřívejte.

Vaše motto pro rok 2015: Optimismus a víra v sebe vás posunou vpřed!


Velký roční horoskop 2015 připravila Jarmila Mandžuková.


Panna - horoskop na rok 2015

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2015:

Roční horoskop na rok 2015 - Beran

Roční horoskop na rok 2015 - Býk

Roční horoskop na rok 2015 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2015 - Rak

Roční horoskop na rok 2015 - Lev

Roční horoskop na rok 2015 - Panna

Roční horoskop na rok 2015 - Váhy

Roční horoskop na rok 2015 - Štír

Roční horoskop na rok 2015 - Střelec

Roční horoskop na rok 2015 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2015 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2015 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !