Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.08. 2019
Dnes má svátek Bohuslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Partička 1.10. 2012

1. 10. 2012 | Televizní tipy
Partička s datem 1.10. 2012 prozradí, co všechno neví Igor a těšit se můžete také několik premiér. Publikum hned na úvod bouřlivě vyzve Michala a ten si prohodí role s moderátorem. Zcela poprvé se tak v Partičce objeví Reklamace s Danem Danglem, ve které se přesvědčíte, že reklamovat se dá cokoli. A důvod? Výrobek straší!

Poté bude v show Partička s datem 1.10. 2012 následovat Brechtovo divadlo založené na principu, že postava předříkává děj svému hereckému protějšku. Richard se tak ocitne u zubaře – a rozhodně se o něj budete bát.

Partička 1.10. 2012Třetí v pořadí vás překvapí netradiční Interview. Redaktor Igor bude muset nejen uhádnout povolání svého hosta, ale navíc se utká s rozpolceným sportovcem v podání Michala a Ondřeje.

Partička pokračuje v pondělí 1.10. 2012 hrou Zopakuj to, kde se představí kompletní čtveřice rozdělená do dvou dvojic. Přesvědčíte se, že od výslechu svědka detektivem se dá dostat i k prodeji erotických pomůcek. Poslední písmeno je předposlední scénkou, kde se opět objeví všichni čtyři komici.

Vrátíme se do lékařského prostředí a u doktora před operací se postupně vystřídají Richard, Michal, Ondřej a Igor. Krásnými můstky zde odkazují k předchozím scénkám.

Vyvrcholíme žánrem Opera z ponorky, ano, opravdu se jedná o operní zpěv 10 000 mil pod mořem! Pánové opět nezklamou. Ale víc neprozradíme, to musíte vidět.

Sledujte zábavnou show Partička v pondělí 1.10. 2012
ve 22:35 na Prima family!


Zdroj, foto: Prima Family
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !