Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.08. 2019
Dnes má svátek Bohuslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Partička 10.9. 2012

9. 09. 2012 | Televizní tipy
V pondělí 10.9. 2012 nás na Prima Family opět čeká oblíbená  Partička! A na co se můžete v pořadu Partička vysílaném 10.9. 2012 těšit? Richard se pořádně položí do první hry, kterou je Překlad. Jen téma je na půl stránky a Richard stvoří úplně novou hantýrku ruských paleontologů. Ondřej Sokol si s překladem poradí, jen diváci se o fosílii masožravého ptáka mnoho nového nedozvědí.

Partička 10.9. 2012 – Souboj choreografií s Richardem a Michalem.
Druhou hrou v pořadí je Souboj choreografií. Proti sobě se opět postaví Richard Genzer s Michalem Suchánkem a na druhé straně se s nimi budou poměřovat Ondřej Sokol s Igorem Chmelou. Motivace v podobě zvýhodnění v další hře výrazně přitvrdí vzájemný boj a dojde i na menší podrazy ze strany obou dvojic. Spolupráce tanečníků v páru bude tentokrát opravdu nezbytná a velmi těsná.

Partička 10.9. 2012Partička 10.9. 2012 – Čelovka se slovenskou výhodou. Na rozdíl od minulého souboje si tentokrát do hry Čelovka odnesou takzvanou „slovenskou“ výhodu Ondra s Igorem. A tu jim ještě znásobí zásah poražené dvojice Michal – Richard. Dojde tak ke vskutku kurióznímu setkání Karla Schwarzenberga (Igor) s Robertem Rosenbergem. Hádání, co mají napsáno na čele, tak ani pro jednoho nebude úplně snadné. Zvlášť když se jim do cesty ke správnému cíli postaví i velký placatý vodovod.

Partička 10.9. 2012 – Zvuky ve starobylém zámku. To Zvuky prosviští rychleji. Richard jako realitní agent provádí Michala jako zájemce o koupi starobylým zámkem a Igor jim prohlídku zpestří sérií nejrůznějších zvuků, na které musejí oba reagovat. Díky tomu zámek projde v průběhu prohlídky dost radikální proměnou.

Poslední hrou, kterou v pondělní partičce uvidíme je Příběh. Příběh na téma „Hannah Montaně v průběhu žehlení přeskočilo“ už budou muset ale rozvést všichni čtyři herci. A přestože se to jedni pokusí žehlit, tak jiným přesto nakonec přeskočí.

Další díl oblíbeného pořadu Partička
již v pondělí 10.9. 2012 ve 22:35 na Prima family


Zdroj, foto: Prima Family

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !