Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.08. 2019
Dnes má svátek Bohuslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Partička 4.2. 2013

4. 02. 2013 | Televizní tipy
Láska je slepá a lhát se nemá ani u psychologa – tak přesně to se dozvíme v dalším dílu pořadu Partička s datem 4.2. 2013! Po krátkém entrée Marilyn Monroe v podání Mariána Čurka to hned na úvod vezme Partička pěkně od A ve hře Abeceda.

Dialog dvou trosečníků, který načnou Igor s Michalem, se v podání celé čtveřice brzy zvrhne v debatu nad zdravotními důsledky konzumace čerstvého ovoce a rozvojem vztahu mezi oběma „Robinsony“.

Partička 4.2. 2013V pořadu Partička s datem 4.2. 2013 navážeme další slovní hrou, a to konkrétně Detektorem lži. Rozhodčím v povídání u psychologa bude Michal, který usvědčí Igora a Ondřeje z nejednoho klamu, podvodu – a dokonce přetvářky. Výsledkem je netradiční terapie za pomoci ježků různých ras, jmen a náboženství.

Po návštěvě psychologa nás v pořadu Partička s datem 4.2. 2013 čekají Nálady. Richard s Michalem si v různých rozpoloženích „střihnou“ přijímací pohovor na místo hlídače parkoviště. A pohovor i celé parkoviště brzy zmizí pod nánosem nových postav a osob, které se na scéně v jejich podání zjeví.

A převtělování nás provede i Tiskovkou. Ondřej, Michal a Igor si zahrají novináře a na Richardovi bude, aby uhodnul, že si je pozval jako Jiří Pomeje. Jako bonus se dozvíme řadu zajímavostí z jeho života, například skutečnost, že si jako kandidát na prezidenta pořídí rodinu. A rovnou i s dětmi. A přes následné dotazy na rozpočet se Richard velmi rychle chytí a zaběhne si vítězné kolečko.

V Muzikálu se objeví závažné téma sebevraždy. Podnikatel Ervín (Michal) ji má v plánu spáchat skokem z mostu kvůli krachu firmy. Ale slepá manželka, milenka a policista mu v sebevražedném pokusu zabrání.  

Sledujte další díl oblíbeného pořadu Partička již
v pondělí 4.2. 2013 od 21:45 na Prima family

Zdroj, foto: Prima Family
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Partička 4.2. 2013:

Partička 4.2. 2013
Partička 4.2. 2013
Partička 4.2. 2013
Partička 4.2. 2013
Partička 4.2. 2013
Partička 4.2. 2013
Partička 4.2. 2013
Partička 4.2. 2013
Partička 4.2. 2013
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !