Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pátrání po Miss sestře 2014 vyhlášeno!

8. 08. 2014 | Ze společnosti

Miss setra 2014
Byla spuštěna rozsáhlá pátrací akce ‒ hledá se Miss sestra 2014. Na webových stránkách www.misssestra.cz je spuštěna registrace do dalšího ročníku soutěže s možností přihlásit sebe nebo svou oblíbenou sestřičku. O postupu bude rozhodovat široká veřejnost zasíláním sms zpráv. Volba titulu Miss sestra 2014 se uskuteční dne 15. února 2015 na Žofíně, u příležitosti konání 6. reprezentačního plesu sester – Sestry na sál!

Miss sestra 2014Nejedná se o klasickou soutěž krásy, my hledáme výjimečnou zdravotní sestru! Mottem celého projektu je:  Krása má mnoho podob!

A jaká by měla Miss sestra být? Především sympatická a srdečná, empatická a stylová. Splňujete tyto předpoklady? Pak se budeme těšit právě na Vás.

Projekt Miss sestra vznikl s cílem ocenit obětavou a vyčerpávající práci zdravotních sester a porodních asistentek, rozptýlit je v době jejich volna, alespoň částečně je odvést od jejich povinností, a předejít tak tzv. syndromu vyhoření, ke kterému může při jejich náročném povolání dojít.


Zdroj, foto: Miss sestra 2014

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Ano práce v nemocnici nebo třeba jen na poliklinice je tak namáhavá a náročná, že není kolikrát na milostné avantýry ani čas a po komplikovaných případech neřkuli tragédiích ani pomyšlení.
Ty fámy roznáší vypočítavé potvory, které pracují v nemocnici jen do té doby dokud si nenajdou lepší práci v jiném oboru nebo v zahraničí a neutečou. Takové vyplní čekání vztahem s doktorem.
Nejkomičtější je, když flirtuje se sestřičkami prošedivělý lékař ve věku 50+, který moc krásy nepobral a ani v posteli se od něj nedají čekat zázraky.
Obrázek uživatelky
profil
......ale...ale.....dajo, co ty všechno víš...
Obrázek uživatelky
profil
Sestřiček je spousta hezkých.Doktoři si taky užívají Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles