Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pečený sněhulák - 22. 9. 2014

22. 09. 2014 | Televizní tipy
Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí.

V dalším pokračování nové skečové show Pečený sněhulák ze dne 22. 9. 2014 se dovíte, jaké důsledky bude mít propad naší posvátné hory Říp. Představíme vám nejstatečnějšího ekologického aktivistu u nás, který se každodenně vrhá s vlastním nasazením do záchrany našeho životního prostředí.

MUDr. Koláček bude v pořadu Pečený sněhulák ze dne 22. 9. 2014  řešit další medicinský Pečený sněhulák - 22. 9. 2014případ pacienta, který trpí nočními můrami, jež se mu zdají být hodně reálné. Zamyslíme se nad tím, jestli vůbec mohou zaměstnanci pracovních úřadů nabízet nějakou smysluplnou práci, když ji sami nemají. Ukážeme vám příklady pozitivních dopadů plastických operací na sebevědomí pacientů.

Ministr životního prostředí se v diskuzní relaci Kápni božskou v pořadu Pečený sněhulák ze dne 22. 9. 2014 vyjádří k závažnému obvinění z manželské nevěry a styku s prostitutkou. Podíváme se, jestli může v ovocném baru docházet k mravnímu pohoršování mládeže. A vzpomeneme na zástupy odvážných, kteří na sobě za drobnou úplatu nechali otestovat léky i s riziky nežádoucích vedlejších účinků. Nenechte si ujít vaši pravidelnou dávku nekorektního humoru v pořadu, jehož sledování lze doporučit jen na vlastní nebezpečí.

V pořadu Pečený sněhulák ze dne 22. 9. 2014 hrají: J. Kohák, R. Štabrňák, K. Janečková, J. Kaluža, A. Čuba, Z. Truplová, R. Mrázik, V. Polák, V. Skórka a další. Kamera J. Šťastný. Režie J. Kohák.

Pořad Pečený sněhulák můžete sledovat 22. 9. 2014 od 21 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Rostislav Šimek

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !