Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.09. 2018
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pečený sněhulák – 29. 9. 2014

29. 09. 2014 | Televizní tipy
Pečený sněhulák ze dne 29. 9. 2014 - pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí.

V dalším pokračování skečové show Pečený sněhulák ze dne 29. 9. 2014 se dovíte, proč chce Ministerstvo životního prostředí odklonit tok řeky Vltavy zcela mimo naše hlavní město. Přiblížíme vám, jak se radní jedné nejmenované české vesnice vypořádali s poněkud netradičním vykrádáním septiků. Představíme rychlostravovnu, která se rozhodla jít s dobou a nazývat své nabízené pokrmy pravými jmény.

Pečený sněhulák – 29. 9. 2014Ukážeme, jak řeší krizi, která zasáhla i do pohřebnictví, drobní živnostníci v tomto oboru. Odborový předák šachových figur, v dalším vydání diskuzní relace Kápni božskou, vysvětlí požadavky, které vedly jeho kolegy ke stávce. Názorně uvidíte, že coming out je dnes trendy záležitost, které se nikdo z vás nemusí bát.

Dozvíte se rovněž, jaké výsledky může mít Klub přátel sebevražd a jak náročné je pro odbornou komisi rozhodovat o udělení grantů pro regionální autory. Prozradíme vám také, co se stane v případě, když typický nevěřící Čech umře a zjistí, že se trochu spletl a nebe existuje. A nakonec si vyslechnete nejlepší dudácký vtip. Nenechte si ujít vaši pravidelnou dávku nekorektního humoru v pořadu, jehož sledování lze doporučit jen na vlastní nebezpečí.

V pořadu Pečený sněhulák ze dne 29. 9. 2014 hrají: J. Kohák, R. Štabrňák, K. Janečková, J. Kaluža, A. Čuba, Z. Truplová, R. Mrázik, V. Polák, V. Skórka a další. Kamera J. Šťastný. Režie J. Kohák.

Pořad Pečený sněhulák můžete sledovat 29. 9. 2014 od 21 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Rostislav Šimek

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !