Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Plánované rodičovství

17. 09. 2010 | Vaše příběhy
Uplynulo pár měsíců po svatbě, po námi uzavřeném sňatku, když jsme se rozhodli pořídit si potomka. Prostě miminko! Často počůrané, uplakané, které bude stát po celý náš život čelem vůči rodinnému rozpočtu, nám, nervům a vůbec všemu ostatnímu...

Dobře ti tak, říkala jsem si, když mi nebylo nejlépe, otékaly mi nohy, dobře mi nebylo a to jsem všeho všudy zvracela dvakrát. Moje tělo se mne ptalo každým dnem, zda je opravdu moje.

Zkrátka - nemohla jsem se na sebe dívat, a to i přes to, jak mi okolí tvrdilo, že mi těhotenství moc sluší! To ale bylo snad to jediné, co mne jako ženu drželo v uvozovkách psáno - na určité úrovni. Sama jsem si připadala stejně, jako míchačka na beton a hlavně široká, jak dálnice na Prahu.

Lékařka se vyjádřila, příroda se postarala o vše ostatní...

Termín porodu jsem měla za sebou. Dostala jsem injekci, tzv. rozháněčku a to s tím, že by měly porodní bolesti přijít ráno. Přišly. Skutečně přišly, ani nezaklepaly, nezavolaly předem...., ani jsem nemusela otevírat dveře, byly hned u mne a se mnou... V šest ráno první, pak byl chvilku klid. Poté znovu. Manžel po noční spal, nebyl důvod k nějaké panice a už vůbec ne k tomu, abych ho budila.

Tak jsem si tak nějak užívala těch porodních bolestí...., manžel se probudil sám, ale v tu chvíli mne spatřil, jak si to hezky trpím..., dostala jsem i trochu vynadáno, že jsem ho nevzbudila.
    
Během těch 19 hodin - od prvních porodních bolestí, až do porodu samotného, který se nakonec konal na sále ne porodním, ale na operačním,  se toho událo opravdu mnoho.

Tým lékařů a sester nás oba nakonec zachránili - jak se říká, za pět minut dvanáct, i když syn "spatřil svět" až po třetí hodině ranní.

Ptáte se, jak se VČERA, DNES A ZÍTRA - plánované, vytoužené a bůhví co ještě miminko /dítě/ mělo a má...?

Oulala... dobře, paňár jeden. Lépe, než kde kdo, v jeho věku a okolí.
Láska je láska, ale nikdy jsme ho nerozmazlovali, i když ho tak MOC MILUJEME!!!

Snažím se brát věci s humorem - i když někdy satirickým, jiná asi nebudu.  

Vikitorie
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky