Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.08. 2019
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Plastika obličeje dokáže změnit celkovou vizáž

3. 05. 2019 | Krása
-Komerční sdělení-

Nespokojenosti s tělem a jeho nedostatky se dříve řešila především ve spojení s ženským tělem. To už dnes neplatí, protože plastika výrazně pokročila. Chirurgové dělají zázraky doslova za pár hodin, a ze sálu tak může odcházet zcela jiný člověk.

Plastika versus estetika


Dříve byla plastická chirurgie brána především jako zákrok pro pacienty, kteří mají vážná zranění, popáleniny nebo jiné vady na těle. To platí i nyní. Zároveň se ale plastika rozšířila do rozměrů estetické chirurgie, kde už za ní lidé platí nemalé částky, aby odstranili své nedokonalosti a vylepšili různé části svého těla.

Plastika obličejeMužská plastika už není tabu


Dříve se plastika a odstraňování nedokonalostí bralo jako ryze ženská záležitost. Dnes už je to dost vyrovnané. Na internetu najdeme služby a procedury věnované i mužským partiím. Není to už nijak výjimečné, a často se i oni svěřují na sále do rukou odborníků i na několik hodin.

Nový obličej za tři hodiny


Populární je dnes plastická operace celého obličeje, která trvá zhruba tři hodiny. Přibližně dva dny po zákroku strávíte jako pacient na klinice a poté vás propustí do domácího léčení.

Rekonvalescence probíhá několik týdnů. Během zákroku se upravují spodní víčka a odstraňují tukové váčky (především u starších lidí). Někdy je součástí operace také zásah do tváří a na krku. Důležitým krokem je lifting obličeje, tzv. facelift, neboli vyhlazování vrásek. Existují i méně náročné zákroky, záleží jen na vašich požadavcích a preferencích, ale také na finančních možnostech.

Facelift napne kůži 


Lifting obličeje je v dnešní době už běžným zákrokem, při kterém dochází k vyhlazení vrásek, což vytváří mladistvější vzhled obličeje. Ve zkratce to funguje tak, že chirurg napne kůži a přebytek odebere.  Lifting nevyřeší vrásky celého obličeje, ale zvedá pouze jeho dolní třetinu. Často se tento zákrok spojuje s úpravou povadlých víček a odsátím tuku z podbradku. Samozřejmě žádná metoda neumí zastavit stárnutí, umí ho však alespoň oddálit. Časem je navíc možné zákrok opakovat.

Finanční stránka


Plastická a estetická chirurgie je dnes vyhledávanou službou, a proto stojí nemalé částky. To se samozřejmě odvíjí od konkrétního zákroku a celkové náročnosti operace. Pokud přemýšlíte o nějakém zákroku, vše si pečlivě promyslete a nejprve se svěřte do rukou odborníka, se kterým podrobně proberete svá pro a proti.  Každá operace je jiná a zcela specifická podle upravovaných partií a použitých metod ošetření.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Ať si každý dělá se svým těle, co chce, ale já jsem té zásady, že bych na žádnou operaci nešla, pokud by to nebylo ze zdravotních důvodů.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles