Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.09. 2018
Dnes má svátek Zlata
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Po našem... tentokrát z Mikulova

13. 09. 2014 | Televizní tipy
Aleš Háma a Jožka Šmukař uvádějí nový zábavný pořad Po našem... tentokrát z Mikulova plný písniček, veselého vyprávění a atraktivních soutěží.

Česká televize přichází s novým zábavným pořadem Po našem... tentokrát z Mikulova, který nabídne v sobotním večeru směs krásných převážně lidových písniček, veselého, ale i trochu poučného vyprávění o zajímavostech mikulovské oblasti a i několik atraktivních soutěží, které tak trochu prověří, jak jsme na tom se znalostmi naší krásné země.

Po našem... tentokrát z MikulovaVíte třeba jak vysoká je Pálava, nebo jak stará je Věstonická Venuše nebo co to je šporhelt ? Odpovědi na tyto a ještě řadu dalších otázek budou hledat nebo možná spíš jen hádat herečka Jitka Čvančarová, zpěvačka Marta Jandová, tanečník Jan Onder a herec Otakar Brousek mladší.

Do pořadu Po našem... tentokrát z Mikulova zapojíme i samotné diváky na mikulovském náměstí, takže rozhodně nudit se nebude nikdo ani tam a jak věříme, ani u televizních obrazovek. Kumpánovi muzikanti a cimbálový soubor Jožky Šmukaře jsou garanty dobré hudební zábavy, obzvlášť když s nimi vystoupí i takové hvězdy jako houslový virtuóz Pavel Šporcl nebo legenda naší popmusic Hana Zaqgorová a stejně tak jako i všichni přizvaní hosté, kteří budou v nejlepších rukách dvou hostitelů – Aleše Hámy a Jožky Šmukaře. Pojďme se tedy společně pobavit Po našem...tentokrát z Mikulova.

V pořadu Po našem... tentokrát z Mikulova účinkují: J. Čvančarová, M. Jandová, O. Brousek ml., J. Onder, P. Šporcl, H. Zagorová a další. Hrají Kumpánovi muzikanti a cimbálový soubor J. Šmukaře. Režie R. Petrenko

Po našem... tentokrát z Mikulova můžete sledovat 13. 9. 2014 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Po našem... tentokrát z Mikulova:

Po našem... tentokrát z Mikulova
Po našem... tentokrát z Mikulova
Po našem... tentokrát z Mikulova
Po našem... tentokrát z Mikulova
Po našem... tentokrát z Mikulova
Po našem... tentokrát z Mikulova
Po našem... tentokrát z Mikulova
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !