Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Dětský den 2019 - kam s dětmi vyrazitDětský den 2019 - kam s dětmi vyrazit Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.05. 2019
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci: Nahý muž v parku, malý hrdina, záchrana tonoucího

1. 10. 2018 | Televizní tipy
Čtyři případy, čtyři lidské osudy každý všední den. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci.

Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Tři nejzajímavější případy tohoto týdne:


Nahý muž v parku

Policie v akci: Nahý muž v parku, malý hrdina, záchrana tonoucíhoNa linku 158 volá už v řadě několikátý oznamovatel se stejným hlášením o tom, že se v parku vyskytuje podezřelá osoba – muž, který je spoře oblečen a schovává se v křoví. Na místo je vyslána policejní hlídka. Po příjezdu vidí muže, který má na sobě pouze trenky. Policisté na něj okamžitě nastoupí a ptají se ho, co tam dělá a proč je polonahý. Po chvíli se muž přizná k tomu, že byl na „záletu“ s jednou ženou, ale že musel vyskočit polonahý z okna, protože se její manžel vrátil z pracovní cesty o den dřív. Žena mu slíbila, že mu jeho věci donese do parku, jen co to bude možné. Hlídka se směje a vyptává se dál, aby si byla jistá, že muž mluví pravdu. Zanedlouho naštěstí přichází očekávaná žena s taškou s oblečením…

Malý hrdina

Na linku 158 volá malý kluk, který přesně neví, kde se nachází, jen ví, že je to v Praze a že je to u garáže jeho dědy, který je zraněný a nereaguje. Policejní hlídka vyráží do terénu a dle chabého popisu se snaží najít místo, kde se chlapec nachází. Po chvíli volá dispečink – chlapec dokázal dojít k nejbližší lampě veřejného osvětlení a nadiktoval policii číslo lampy. Policisté zjistí, kde lampa stojí, a jedou na místo. Na místě vidí brečícího chlapce. Ten je odvede ke garáži, kde leží děda. Je v bezvědomí. Když sundával gumy z police, spadlo mu na hlavu nářadí a on omdlel. Policisté ihned volají záchrannou službu a mezitím muže ošetřují oni. Zároveň uklidňují chlapce a prověřují, jak se to stalo. Pak najdou v telefonu číslo na jeho maminku, která je požádána, aby si pro syna přijela. Když dorazí záchranka, muž už je částečně při smyslech. Policisté počkají s chlapcem na příjezd matky, před kterou chlapce pochválí a řeknou mu, že by byl dobrý policista, když je takový hrdina. Chlapec se směje, protože to je přesně to, čím by chtěl být, až bude velký.

Záchrana tonoucího

Policie dostává hlášení, že se u Vltavy někdo pravděpodobně snaží o sebevraždu utopením, okamžitě se proto na místo vydává hlídka, aby situaci zkontrolovala. Chvíli prohledává okolí, až si všimne siluety muže, který stojí po pás ve vodě a dívá se nepřítomně před sebe. Policie se ho ptá, co provádí, ale muž jen zmateně reaguje a chce po policistech, aby ho nechali na pokoji. Proč se chce utopit, nechce říct. Muži zákona to ale nevzdávají a s mužem si v klidu dál povídají. Vyplývá najevo, že muž trpí leukémií a nevěří, že by se mohl uzdravit. Postupuje dále do vody, ale policisté zasáhnout a muže vytáhnou ven. Poté ho předají do péče záchranky.

Pořad Policie v akci sledujte každý
všední den na Primě v 16.50 hodin


Zdroj, foto: Prima

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Nápoje