Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Dětský den 2019 - kam s dětmi vyrazitDětský den 2019 - kam s dětmi vyrazit Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.05. 2019
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci: Opilý otec, příběh tančícího Rusa na pokračování

29. 10. 2018 | Televizní tipy
Čtyři případy, čtyři lidské osudy každý všední den. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Nejzajímavější případy tohoto týdne:


Opilý otec

Policii volá muž, který si jde dle soudního rozhodnutí vyzvednout děti, ale bývalá manželka mu neotevírá. Po příjezdu hlídky žena policistům vysvětluje, že děti muži dát nechce, protože bývá často opilý. Policisté jí vysvětlují, že to chápou, ale takhle jednat nemůže – nelze se stavit proti rozhodnutí soudu. Muže nicméně podrobí dechové zkoušce a ta je opravdu pozitivní. Muž se vzteká a nadává, ale není mu to nic platné. Děti dnes nedostane, policisté ho vykážou a věcí se bude zabývat OSPOD.

Policie v akci: Opilý otec, příběh tančícího Rusa na pokračováníTančící Rus – příběh uvidí diváci na pokračování – první část 30. října, druhou 1. listopadu

Policie je přivolána k domácímu násilí. Věc nahlásili sousedi, kteří slyší křik a pláč. V bytě opravdu najdou mladou ženu, která byla fyzicky napadena, a agresivního muže. Žena sice ze začátku nechce nic řešit, ale agresivita muže se stupňuje, a tak se rozhodne uposlechnout policisty. Ti muže z bytu vykážou na dobu deseti dní a ženě předají kontakty na organizace, které jí pomohou.

V druhé části příběhu po několika dnech policii opět volá sousedka páru, že muže v domě zahlédla. Policejní hlídka muže skutečně najde doma, manželka ho tam sama pustila. Ani jeden nechápe, co policistům vadí. Usmířili se, tak muž přišel opět domů. Policisté oběma musí vysvětlit, že se jedná o maření úředního rozhodnutí a muž musí prostě z bytu pryč. Zpět se může vrátit až po uplynutí desetidenní lhůty.

Pořad Policie v akci sledujte každý
všední den na Primě v 16.50 hodin


Zdroj, foto: Prima

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Jídlo