Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 28.05. 2020
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci: Postřelený muž, falešný policista, i útěk z výchovného ústavu

13. 05. 2019 | Televizní tipy
Čtyři případy, čtyři lidské osudy každý všední den. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci.

Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.
Páteční díl vždy nabízí to nejlepší z Policie v akci. Sledujte, jaké příběhy získaly největší pozornost. Tentokrát se vrátíme k případu, kdy prarodiče kryjí svého vnuka, který utekl z výchovného ústavu. A ten? Rodinných vazeb ani pomoci si vůbec neváží. 

Nejzajímavější případy tohoto týdne:


Policie v akci: Postřelený muž, falešný policista, i útěk z výchovného ústavuNapadený muž

Hlídka 106, ve složení nadstrážmistr Věra Pilíková a nadpraporčík Jakub Ulrich zaslechnou při běžné hlídkové činnosti výstřel. Okamžitě se tím směrem vydají a na zem naleznou postřeleného a pobodaného muže a tři útočníky vidí utíkat. Okamžitě zraněnému poskytnou první pomoc a zavolají Záchrannou službu. Na místo také přivolají další policejní hlídky. Společně se jim podaří všechny muže zajistit a převážejí je na služebnu. Důvodem útoku byly dluhy a zraněný muž měl velké štěstí, že ho hlídka našla a tím mu zachránila život.

Falešný policista

Na linku 158 volá Karel Haštal, že se na ulici setkal s podivnou věcí. Kolem zaparkovaných aut procházel týpek v převleku, který měl napodobovat policejní uniformu a snažil se ho zkasírovat za špatné parkování. Nic mu nedal a raději volá.  Na hlídku čeká ve vedlejší ulici, aby muže příjezd policistů nevyplašil. Když strážci pořádku přijedou na místo, muž jim říká, že zjevně falešný policista od něj chtěl vybrat pokutu 500 korun za to, že vjel do zákazu vjezdu. Požádal ho o služební průkaz, ale ten mu policista neukázal. Haštal ho proto odbyl, že v tom případě mu nic nezaplatí.

Oznamovatel hlídku směruje do vedlejší ulice a přidává podvodníkův popis.  Hlídka ho spatří v okamžiku, kdy zřejmě natrefil na další oběť - baví se s mladou řidičkou, která nechápavě gestikuluje rukama. Dívka – Viktorie Bezuchová - hlídce líčí, že ji tvrdil, že je policista a chtěl po ní peníze za to, že také vjela do zákazu vjezdu.  Peníze tak jako tak u sebe stejně neměla, tak se celou věc snažila řešit domluvou. Muž dál opakuje, že se ničeho nedopustil. Policisté mu ale řeknou, že ulice je pod kamerovým systémem a že výpovědi svědků jí stačí. Hlídka ho vezme do auta a řekne, že mu za přisvojení pravomoci úřadu hrozí až dva roky vězení.

Sledujte od 13.5. 2019 na TV Prima. Každý všední den v 16.50


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !