Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 14.07. 2020
Dnes má svátek Karolína
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci: Tajemný laser, nebezpečný pes, poraněný číšník a mnohem víc

10. 06. 2019 | Televizní tipy
Čtyři případy, čtyři lidské osudy každý všední den. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci.

Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.
Páteční díl vždy nabízí to nejlepší z Policie v akci. Sledujte, jaké příběhy získaly největší pozornost. Tentokrát si mohou diváci připomenout rvačku na ulici, během které došlo k velmi vážnému zranění číšníka. Případ je inspirován realitou. Jak se zachovají policisté v akci?

Nejzajímavější případy tohoto týdne:


Policie v akci: Tajemný laser, nebezpečný pes, poraněný číšník a mnohem vícTajemný laser

Na tísňovou linku volá starší muž, Josef, že už neví, co má dělat, že se mu už nějakou dobu dějí podivné věci, že má pocit, že na něj někdo často svítí nějakým zaměřovačem. A teď světýlko vidí zase. Když policisté dorazí na místo, Josef je pouští do bytu. Najednou se světýlko opět objeví, červený laserový bod. Když se policisté podívají nenápadně z okna, uvidí dvě postavy s kapucemi na hlavě, jak míří laserovým zaměřovačem do Josefova okna. Policisté neváhají a vybíhají ven. Jakmile si jich ti dva všimnou, vybíhají z křoví a dávají se na útěk. Následuje honička, při které se policistům oba dva nakonec podaří zadržet. V ten moment se ukáže, že to jsou ještě chlapci. Po chvíli přichází i matka obou chlapců. Když slyší, co se stalo, má na syny strašný vztek, chce po nich, aby se Josefovi omluvili a řekli, proč to udělali.

Pes k nakopnutí

Je den. Na tísňovou linku volá někdo anonymní, že v parku se sebe dost agresivně křičí dva muži a je tam u toho obří pes a malé dítě, tak aby se nestalo nějaké neštěstí. Na místo vyráží policejní hlídka. Když policisté dorazí, opravdu vidí dva chlapy, jak na sebe křičí. Jeden má na vodítku velkého psa, druhý drží za ruku nebo v náručí malé dítě. Policisté k mužům přijdou a začnou zjišťovat, co se stalo, a uklidňovat emoce. Jak to policisté řeší, najednou se ozve někde nedaleko, ale přes křoví tam přesně není vidět, štěkání a pak ženský křik a volání o pomoc. Policisté jdou na místo, oba muži jdou zvědavě také. Ukáže se, že tam je Jaroslavova přítelkyně Marcela s tím problematickým malým psem, který vyjel po běžkyni, Noře. Nora si rozčileně kontroluje nohu, naštěstí má jen potrhané legíny, je ale pěkně naštvaná, že ten pes má být na vodítku. Jan s ní souhlasí, Jaroslav ji brání, ale je mu to k ničemu. Marcela dostává pokutu a ji i Jaroslava čeká ještě přestupková komise.

Agresivní cizinci  - natočeno podle skutečné události

Skupinka cizinců napadla v centru města číšníka, jen proto, že v restauraci chtěli pít alkohol, který si sami přinesli, což se obsluze, samozřejmě, nelíbilo. Zraněný muž skončil v bezvědomí a skupina agresivních cizinců utekla. Naší policejní hlídce se je podaří zadržet ve chvíli, kdy jedou taxíkem na letiště.

Sledujte od 10. června na TV Prima. Každý všední den v 16.50Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !