Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 31.03. 2020
Dnes má svátek Kvido
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pořad televize Prima Z místa činu – další reálné příběhy očima svědků i vyšetřovatelů

16. 03. 2020 | Televizní tipy
Nový pořad televize Prima nechává nahlédnout diváky do pozadí vyšetřování. Jak postupují kriminalisté během řešení konkrétních případů, jak probíhají výslechy klíčových postav? Emoce, napětí i rozuzlení – to vše v jediném pořadu. Premiérové díly každý všední den od 16. března v 9.20 na televizi Prima.

Práce kriminalistů je v jednotlivých dílech ukázána a vysvětlena na pravdivých příbězích tak, jak je lidé prožívají. K rekonstrukci událostí dochází prostřednictvím přesných výpovědí svědků, kteří postupně dávají dohromady detailní děj celé události. Během jednoho dílu diváci zhlédnou dva případy. Uvidí zločin očima svědků, rodiny i kriminalistů. Rozuzlení celého příběhu a rozsudek pak přichází na konci. V jednom díle se znovu otevírají dva případy, na kterých pracovali zkušení kriminalisté. Divák odhaluje zločin očima rodiny, svědků a kriminalistů. Má tak možnost sledovat, jak vyšetřování probíhá i jak kriminalisté přemýšlejí. Co vás čeká v tomto týdnu? Zde je malá ochutnávka těch nejzajímavějších případů…

Pořad televize Prima Z místa činu – další reálné příběhy očima svědků i vyšetřovatelůVykradená pošta


3. června 2012 na přepážce pošty v malé obci poblíž města Plzně došlo večer při počítání kasy ke zjištění, že chybí peníze v trezoru. Hotovost bezmála v hodnotě 50 tisíc korun. V ten den byla vedoucí směny Eliška Havránková, která okamžitě zavolala řediteli Radku Šilhavému. Na poště v ten den byla ještě Markéta Vítkovcová a ráno poštovní doručovatel Ondřej Fuchs, ten ale jen převzal balíky a zase odjel. Radek prověřuje, co se mohlo stát. Trezor vypadá nepoškozený. Vše tedy nahrává faktu, že ho musel vykrást někdo ze zaměstnanců. Radek chce celou situaci vyřešit pokud možno smířlivě bez policie, ale ani jedna z žen na pobočce mu není ochotná vyjít vstříc a přiznat se ke krádeži. Tedy obě tvrdí, že s tím nemají nic společného. Eliška je ale přesvědčená, že peníze ukradla Markéta, to protože pořád chodí na nějaké plastiky a celkově je to dost divné, protože její manžel je zedník a ten jí určitě tolik peněz nevydělá, aby mohla chodit na plastiky. Radek si uvědomuje, že zde bez policie skutečně nepochodí, a tak ji zavolá. Případ vyšetřuje Karel Varga.

Unesená dcera


Vladimír Štíhlý žije v krajském moravském městě. Je to velmi vlivný podnikatel a majitel několika sportovních klubů v tamním kraji. Jeho dcera Eva Štíhlá byla v roce 2009 unesena – únosci vyžadovali po Vladimírovi výkupné dva miliony korun, jinak prý jeho dceru zabijí. Případ řešil policejní důstojník Karel Varga. Specialista na únosy a vydírání. Nejprve přišly fotografie, na kterých byla unesená a svázaná osmnáctiletá Eva Štíhlá. Podle fotky bylo jasné, že se nachází v nějaké garáží. Na fotce byl také únosce, v ruce držel ceduli, na které bylo napsáno, co chce. Tuto fotografii nechal únosce před jedním ze sportovních klubů, kde měl Vladimír Štíhlý svou kancelář. Matka Evy Štíhlé chtěla, aby její manžel dodržel podmínky únosce, odnesl peníze na domluvené místo a přivedl dceru domů. Byla to napjatá situace, protože Vladimír peníze vydat nechtěl. V té době si jeho byznys nestál dobře a dva miliony pro něj byl velký zásah do podnikání. Takže i když šlo o rodinu, snažil se nějak vymyslet, jak z toho ven. Policie mu ale doporučila, aby vyhověl tomu, co od něj vyděrač chce. Policie se k němu totiž potřebovala dostat blíž. Eva Štíhlá byla zavřená v garáži, měla svázané ruce prádelní šňůrou. Únosce jí nedovolil ani jít na záchod. Bylo to hrozné. V garáži byla už několik hodin. A jak ji vlastně unesl?

Ztracená

11. dubna 2016 se poblíž Mariánských Lázní ztratí Aneta Lusková. Při výpravě se svými přáteli po tajemných místech zmizí ve Slavkovském lese. Kamarádi ji marně hledají, nedaří se jim to. Po 20 hodinách tedy kontaktují místní hasiče a policisty. Pátrání pokračuje. V okolí ale není nikde Aneta Lusková k nalezení. Najdou se ovšem její věci – na nádraží – její batoh, peněženka a další osobní věci jako její hygiena a také mobilní telefon atp. Policie začíná pracovat s verzí, že za jejím zmizením někdo stojí. Policie tedy povolává do akce kriminalistu Petra Fialu, který je v hledání velmi zkušený. Ten okamžitě sbírá veškeré stopy a hlavně podrobí výslechu všechny tři hochy. Jejich skupina se vypravila na toto místo, aby se podívali na tajemný penzion Nimrod – místo, kde straší. Točí videa na Youtube právě o těchto místech. Bylo to dobrodružství jako každé jiné. Nic nového. Později se lesem šli ještě podívat na palouk sebevrahů, který je jen kousek odsud v lese. Právě tady se od nich měla Aneta oddělit, když si chtěla v lese odskočit. To bylo naposledy, co ji viděli.

Premiérové díly nového pořadu Z místa činu každý všední den od 16. března v 9.20 na televizi Prima.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Beránek