Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 17.12. 2018
Dnes má svátek Daniel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Porota Elite Model Look pro ČR a SR letos vybrala blondýnky

16. 09. 2011 | Kultura
Ve středu 14. září se v Jízdárně Pražského hradu konal finální večer prestižní soutěže Elite Model Look 2011 pro Českou a Slovenskou republiku. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě oslavila tímto večerem rovněž dvacáté výročí své existence v ČR a SR.

Večerem provázela top modelka Simona Krainová a odborná porota pod vedením Jiřího Bartošky vybírala vítězky z dvaceti finalistek ve věku mezi čtrnácti a devatenácti lety. Staly se jimi Lenka Hanáková z ČR a Leóna Hochelová ze SR. Obě vítězky budou reprezentovat své země na světovém finále Elite Model Look v Šanghaji, které proběhne 6. prosince.

Finalistky se představily v exkluzivních módních kolekcích od italského návrháře Vita Dell´Erba, španělského návrháře Jesuse Peira a slovenského tvůrce Lukáše Kimličky. Přehlídku doplnily outfity z dílny české návrhářky Porota Elite Model Look pro ČR a SR letos vybrala blondýnkyDenisy Nové. Každý rok vzejde ze soutěže Elite Model Look, organizované agenturou Elite Model Management, budoucí superstar modelingového průmyslu. Na vrchol modelingového nebe se dostaly i bývalé finalistky Elite Model Look Denisa Dvořáková, Adriana Čerňáková, Michaela Kocianová a Zuzana Stráská. Všechny čtyři jmenované přišly podpořit mladé finalistky a samy se rovněž prošly po mole.

O hudební performance se postaraly Jana Kirschner  a zpěvačka kapely Ecstasy of Saint Theresa Kateřina Winterová. Mezi hosty byly mimo jiné Daniela Peštová, Iva Kubelková, Alena Šeredová a další.

O budoucích hvězdách modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií. Mimo čestného předsedy herce Jiřího Bartošky zasedli dále v porotě herečka Aňa Geislerová, vítězka světového finále Elite Model Look Denisa Dvořáková nebo ředitel soutěže Sáša Jány, který o rozhodnutí poroty říká: „Nebyl to lehký úkol vybrat z 20 krásných finalistek ty dvě nejlepší. Dívky, které se prosadily mezi více než 7000 uchazečkami, měly téměř vyrovnané šance. Věřím, že finalistky, které jsme nakonec vybrali, budou skvěle reprezentovat obě země na světovém finále v Šanghaji“.


Zdroj+foto: Elite Model Look
Fotogalerie od 7. fotky dále: ZEFYR.BIZ

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !