Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pošta pro tebe 9.4. 2014

9. 04. 2014 | Televizní tipy
Nikdo z nás neví, jaká bude jeho budoucnost, ale každý ji může ovlivnit. Osud bohužel není ke všem spravedlivý, a tak musí někteří zapojit hodně sil a vůle, aby se vymanili z jeho zajetí. O něco víc šancí mají ti, kteří najdou někoho, kdo jim pomůže.

Andrea z pořadu Pošta pro tebe ze dne 9.4. 2014 je 18letá dívka. Děti se v tomto věku obvykle teprve začínají orientovat v životě, v mezilidských vztazích. Andrea ale musela dospět a vyhodnotit svou životní situaci daleko dříve. Poměry v rodině nebyly standardní. O Andreu a její dva mladší bratry se v podstatě nikdo nestaral. Děti měly dvě možnosti. Buď se vydají ve stopách svých rodičů a skončí pravděpodobně špatně, nebo si samy z neutěšené situace pomohou. Proč samy a kam se odvinul život tří dětí, přichází vyprávět Andrea! Poznala, že radost a štěstí nebývá obvykle v životě zadarmo.

Pošta pro tebe 9.4. 2014Dvě Dagmary z pořadu Pošta pro tebe ze dne 9.4. 2014 na cestách - tak by se dal stručně charakterizovat tento příběh. Příběh dvou dívek, které využily možnost vycestovat do západní Evropy v roce 1969. Mladé, nadšené, plné očekávání a životních plánů. Ani jedna neměla představu, jak dlouho v cizině zůstane, jak se svým životem naloží. Měly zkrátka šanci, kterou využily. Při odjezdu z Čech se neznaly, do Čech se už vracely spolu. Co prožily, jaká závažná rozhodnutí musely učinit, přijde do studia vyprávět paní Dagmar. Její další život v příštích 45 letech nebyl úplně jednoduchý a na svou kamarádku, ani jiné radosti, neměla příliš času. Dnes je v důchodu, čas konečně má, ale životních motivací málo. Ráda by druhou Dagmar znovu potkala.

Jiří z pořadu Pošta pro tebe ze dne 9.4. 2014 je typický Ostravák. Sympatický, veselý a upřímný muž. Poštu občas sleduje, a tak si uvědomil, že i on potkal člověka, který ho významně ovlivnil. Jeho vzor, učitel Viktor, jej nejen vzdělával, ale především formoval Jiřího světonázor a rozvíjel lásku k hudbě. Jiří nechce, aby takový člověk prošel jeho životem jen tak, nenápadně, ale považuje za správné projevit mu svůj vděk veřejně.

Další díl pořadu Pošta pro tebe můžete sledovat 9.4. 2014 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Jan Kroupa


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Super pořad, který pomáhá lidem,SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles