Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Postavte rodinný tým a užijte si fotbalové odpoledne

22. 05. 2011 | Kultura
Baví vás cestovat, ale za hranice České republiky se letos nechystáte? Máte rádi fotbal? Jste aktivní? Zapojte se do turnaje s názvem Rodinný fotbálek a staňte se vítěznou fotbalovou rodinkou! Vyrazte po českých a moravských městech a užijte si zábavná sportovní odpoledne, která hravě zvládne celá vaše rodina. Navíc můžete vyhrát spoustu zajímavých cen včetně zájezdu do některé z evropských metropolí.

V první řadě jde o zábavu pro celou rodinu. Na mysli tím máme širší rodinu, tedy klidně bratrance a sestřenice, dědu, babičku, tetu a další, se kterými jste schopni dát dohromady váš rodinný tým. V turnajích a zápasech jde sice vždy o vítězství – jako v každé soutěži, ale určitě ne za každou cenu. Prvním a nejdůležitějším hlediskem je čas, který trávíte se svými blízkými. I když máte zahradu nebo park vedle domu, kdo z vás se dostane k tomu, aby si zahrál fotbálek s dětmi a manželkou? Pokud zavítáte na akci Rodinný fotbálek, už neuniknete. Uvidíte, že vás to pohltí a budete si chtít zahrát.

Postavte rodinný tým a užijte si fotbalové odpoledne„Rodinný fotbálek jsme vyzkoušeli v loňském roce a díky velkému zájmu jsme vytvořili stejnojmenný samostatný projekt, jehož tváří a patronem se stal brankář českého národního týmu Petr Čech. Na našich webových stránkách si mohou zájemci přečíst jednoduchá pravidla, mohou se registrovat, vyzvat své známé nebo se zapojit do celé řady soutěží, které Rodinný fotbálek zaštiťuje,“ uzavřel Marek Pagač.

Principem soutěže je, aby tří až čtyřčlenný rodinný tým plnil jednotlivé soutěžní úkoly. Ty mohou být plněny i zpětně, tedy pokud se účastník registruje až po začátku soutěže, má možnost splnit i předchozí úkoly. Plněním dlouhodobých (měsíčních) a krátkodobých (týdenních) úkolů získávají rodiny na své konto kredity, které po sečtení dávají konečné pořadí v honbě za titulem Fotbalová rodina.

Volný čas mezi zápasy vyplní dětem bohatý doprovodný program. Jízda na čtyřkolkách a segwayi nebo fotbalové dovednostní soutěže jsou jen částí toho, co je pro vás připraveno. V sobotu 21. května 2011 si můžete zahrát v Českém Krumlově, o den později v Blansku a poté v dalších městech – Znojmo, Tábor, Polná, Kroměříž, Praha, Bojkovice, Břeclav a jiné.


Zdroj: E.ON Rodinný fotbálek

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !