Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Poznejte své EMOCE, zbavte se emoční slepoty a změňte svůj život

2. 06. 2015 | Zajímavosti
Emoce ovládají náš život. Ať už se jedná o práci, vztahy, zdraví či sex. Často se ptáme, proč jsme těmito city tak mocně a snadno ovládáni? Láska a nenávist, naděje a strach, radost  a smutek, hněv a odpuštění. Známe to všichni. Následně se zabýváme myšlenkou, proč jsme reagovali tak, jak jsme reagovali a zda to bylo dobře. Dokážeme své emoce pochopit?

Již od našeho dětství nás především rodiče učili, že emoce sídlí v našem srdci a rozum v naší hlavě. Vždyť přeci známe slovní spojení „řídila se svým srdcem“ nebo „rozhodl se rozumem“. Vše spojuje vnitřní síla, kterou dokážeme vysílat a zároveň je to energie, která nám, pokud budeme ovšem chtít, pomůže překonávat cokoliv, co nám život přinese. Ale ne každému se daří tuto vnitřní energii objevit  a dobře ji využít. Máme v sobě různé emoční bloky, které nás zásadním způsobem ovlivňují. Jsou různé techniky, které člověk pro získání vnitřní energie využívá. Je jich hodně a každý používá něco jiného. Někdo procházky, hudbu, meditaci či cvičení.   

EmocePodle Moniky Urbanové, terapeutky a autorky EPIGEN TERAPIE je možné, aby každý člověk pracoval se svou emoční energií. „Dejme si ruce na srdce, každý přeci známe strach, fobie, úzkost či třeba vinu a křivdu. EPIGEN TERAPIE je soubor technik, které vycházejí z energetické psychologie, kvantového pojetí emocí a práce s energií, pomáhají lidem právě překonávat tyto negativní emoce. Zbavuje je emoční slepoty, nastoluje rovnováhu a pozitivně mění jejich život.“

Podle MUDr. Josefa Jonáše, detoxikačního specialisty, lékařské i celostátní výzkumy dokazují, že emoce jsou základem pro spokojený život a zdraví. „Dnes je život hodně stresující, hektický a uspěchaný. Emoce ovlivňují náš život jak pozitivně, tak negativně. Projevují se přímo úměrně v našem organismu formou nemocí. Propojení znalostí například východní medicíny s moderní technologií a sebepoznáním jsou pro změnu epigenetického programu (přenášení emocí) zásadní.“  

Otevřené srdce

Nejdůležitější orgán v našem těle – srdce – pulzující sval, který přináší našemu tělu životadárnou tekutinu. Je to nejen symbol lásky, ale je to také nejsilnější vysílač života. V EPIGEN TERAPII objevíte techniky, které vám pomohou otevřít srdce a tím uděláte první krok ke své transformaci.

Křivda a vina = požírač energie

Cítíte se slabí? Nemáte energii cokoliv dělat či pracovat na změně ve svém životě? Nejdůležitější je najít skutečnou příčinu této ztráty energie, vypořádat se s ní a získat ztracenou nebo neobjevenou energii zpět.   

Já jsem, aneb zodpověz si tuto otázku…

Jednoduchá otázka - Kdo jsem? - je v mnohých případech kamenem úrazu. Dokážeme bravurně zodpovědět, kdo jsou ostatní, ale často máme problém říci něco sami o sobě. Zodpovězení této základní otázky se člověk posouvá mílovými kroky dopředu a velmi rychle napomáhá najít správný směr či životní vizi.

Motivace, Záměry, Priority, Vize = určení směru života

Pokud má člověk jasně nastavené tyto čtyři oblasti a tzv. vyladěné, má udaný jasný směr, kam směřuje svou pozornost, proto se mu daří a cítí se ve svém životě spokojený. Nesoulad způsobují často „neznáme“ emoce, které člověku doslova zavírají mysl a oči, aby našel všechny ingredience, které patří do těchto čtyř oblastí.       

Zdroj: EPIGEN TERAPIE
PAN corporation
Foto: Hugo Švec

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !