Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.01. 2019
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pragointeriér - veletrh pro stavbu a interiér

29. 01. 2007 | Výstavy

Sedmnáctý Pragointerier - mezinárodní veletrh nábytku, podlahovin, bytového textilu, svítidel a doplňků 1.-4.2.2007) je již tradičně první akcí jarní části výstavní sezóny na holešovickém Výstavišti – Incheba Expo Praha. Přitom Pragointerier patří mezi akce, které poutají největší pozornost veřejnosti, jak o tom svědčí i rok od roku stoupající návštěvnost.


Veletrh Pragointerier zaplní všechny haly holešovického Výstaviště a vytvoří tak příležitost získat na jednom místě nejúplnější informace o všech trendech moderního bydlení. Protože nároky na jeho kvalitu se rok od roku zvyšují a přibývají nové požadavky na vybavení bytů i na hospodárný provoz domácností, stává se veletrh Pragointerier platformou pro prezentaci novinek, technologií, ale i místem výměny zkušeností a odborných setkání profesionálů.


Veletrh Pragointerier se uskutečňuje v předjarním termínu, který je časem plánování stavebních a rekonstrukčních prací a poslouží k získání detailnějšího přehledu o možnostech bydlení, úprav interiéru, finančních a hypotečních službách, ale nabízí i příležitost poradit se o svých záměrech s odborníky.


Spojením veletrhu Pragointerier se specializovaným veletrhem Bydlení, Okna-dveře-schody a poprvé i s veletrhem Pragotherm se organizátorům podařilo vytvořit komplex čtyř akcí, jejichž vlajkovou lodí je právě 17. ročník původního veletrhu nábytku, podlahovin, bytového textilu, svítidel a doplňků, i když nejdelší tradici má mezinárodní veletrh Pragotherm. To, že návštěvníkům nabízíme ve tomto termínu i jeho 34. ročník, není náhoda.


Snaha o hospodárný provoz bytu a stále větší důraz i na obnovitelné zdroje ukazují, že veletrh Pragotherm už dávno není jen přehlídkou možností „klasické“ energetiky a že má co říci všem, kterým otázka úspor energií není lhostejná.


Již názvy jednotlivých akcí prozrazují, že do komplexu interiérových výstav patří. Veletrh Okna, dveře, schody se zaměřuje na segment, který úzce souvisí se stavebnictvím. Již osmý ročník tohoto veletrhu je odrazem nejen konjunktury ve stavebnictví, ale také rostoucí životní úrovně v naší zemi. Specializovaná výstava nových možností bydlení s názvem Bydlení 2007, kterou pořádá společnost M.I.P Group, se letos uskutečňuje již po třinácté. Přestože pořadatel realizuje svou vlastní výstavní koncepci, byla tato výstava, díky své tématické příbuznosti, integrována do komplexu jarních stavebních a interiérových veletrhů.


Organizátoři veletrhu Pragointerier se i letos setkali s mimořádným zájmem domácích i zahraničních vystavovatelů. Svědčí o tom letošní rekordní počet přihlášených vystavovatelů, ale i fakt, že výstavní plocha, kterou máme k dispozici, bude zcela zaplněna.


Poprvé na veletrhu Pragointerier New Design bude vystavovat Dřevotvar Jablonné nad Orlicí, Indeco.cz nebo Barrington furniture, po delší odmlce se vrací slovenská firma Alnea.


Mezi nejvýznamnější budou patřit expozice firem Böhm, Antico, In-Elis a Ason. Z výrobců a importérů podlahovin pak Au-mex, Parket atelier, Pechar a syn a nově pak AP parket a podlahy Heth. Atraktivní bude jistě i expozice svítidel, kde se budou prezentovat firmy Aprolux, Hagos nebo ABB elektro.


Své produkty mohou vystavovatelé i letos přihlásit do několika odborných soutěží. Již tradiční je soutěž o Nejlepší expozici, kterou zvolí odborná porota. Šestým rokem bude také pokračovat odborná soutěž Lůžko v interiéru, která byla před dvěmi lety doplněna o návštěvnickou soutěž Lůžko snů. Ve spolupráci s Design centrem České republiky bude probíhat Salon novinek a designu, ze kterého odborná porota opět vybere jeden exponát, nominovaný na Grand Prix Salonu.


Křižíkův pavilon D bude v průběhu veletrhu Pragointerier sloužit především jako poradenské a prezentační centrum pro návštěvníky. Bude zde možné zdarma získat rady z oblasti financování, ale i doporučení na ověřené firmy, které nabízejí kvalitní služby. S nejvhodnějšími variantami úprav interiérů i exteriérů zahrad poradí odborníci např. z Cechu malířů, podlahářů či obkladačů. Oblíbená je i poradna architekta, který zájemcům ZDARMA poradí s návrhem jejich interiéru.


V Prezentačním centru veletrhu Pragointerier budou po celou dobu veletrhu probíhat zajímavé přednášky pro návštěvníky a předváděcí akce.


Součástí veletrhu Pragointerier jsou již tradičně Hrnčířské trhy, jichž se zúčastní přední keramici a řemeslníci z celé republiky. Poprvé přivítáme i umělce ze zahraničí, z Německa a Slovenska. Najdete je v Křižíkově pavilonu E, kudy je také umožněn druhý vstup na veletrh.


Pro návštěvníky veletrhu Pragointerier bude v provozu veletržní linka č. 480 od stanice metra Nádraží Holešovice, která bude ZDARMA dopravovat návštěvníky do dolní části Výstaviště k výše zmíněnému vstupu od Křižíkova pavilonu.


Od 25. ledna do 30. ledna 2007 s námi můžete soutěžit o vstupenky na veletrh nábytku, podlahovin, bytového textilu a svítidel - Pragointeriér 2007. Soutěžit můžete ZDE.


Hana Nováková
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
mít peníze a chystat se stavět...hned jedu,dnes už je spousta vychytávek a možností vybírat
Obrázek uživatelky
profil
je to o pekných detailoch
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles