Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Předsíň: jak vhodně zařídit vstupní bránu do vašeho království?

22. 02. 2018 | Moderní bydlení
Vstupní haly či předsíně bývají z naší strany mnohdy nejvíce opomíjenou místností, přestože nesou důležité poslání – prezentovat. Předsíně jsou prvním místem, které vidíme při příchodu domů, a kterým se pyšníme před svými návštěvami. Navíc jsou i místem, kde je nutné skladovat velké množství rozličných předmětů, zejména svršků a bot, je proto důležité dbát na takové uspořádání, které je estetické a zároveň plně funkční. Jak na to?

Důležitým kritériem při zařizování předsíně je celková velikost místnosti. Ne každému se poštěstí vlastnit nemovitost se vstupní halou o několika desítkách metrů čtverečních, nicméně i malé místnosti mají velký potenciál stát se plnohodnotnou reprezentativní předsíní. Je však nutné pamatovat na určitá omezení, která s sebou malý prostor přináší.

Předsíň: jak vhodně zařídit vstupní bránu do vašeho království?Malá místnost není překážkou


Zejména jedná-li se o malou místnost bez oken, je důležitým prvkem kvalitní osvětlení, které zajistí dostatečnou viditelnost ve všech koutech a nejlépe navodí pocit denního světla. Malé předsíně je zároveň vhodné zařizovat střídmě a vyvarovat se velkému množství nábytku či dekorací, které mnohdy zamezují bezproblémové průchodnosti.

Zaměřte se na jednoduché solitérní kusy nábytku, které budou mít jednoduché a čisté linie a dekorace volte nejlépe takové, které se dají umístit na zeď a nezabírají tudíž mnoho místa. Můžou jimi být obrazy nebo zrcadla, která kromě estetického doplňku a funkčního prvku nabízí také praktické řešení pro vizuální zvětšení a prosvětlení celého prostoru.

Chytré řešení v podobě nábytku na míru


V mnoha případech komplikuje uspořádání předsíně také její nestandardní rozměr a atypické proporce, díky kterým často nastává problém s obstaráním typizovaného nábytku. Při řešení uspořádání předsíní se často setkáváme s problémem nestandardních rozměrů místnosti, které klientům nedovolují pořízení běžně dostupných kusů nábytku. Jako řešení nabízíme vestavěný nábytek na míru, který zajistí dokonalé využití každého volného centimetru a dopřeje tak majitelům mnoho podob úložného prostoru, kterého by se solitérními kusy nábytku nemuseli dosáhnout.

Navoďte harmonii pomocí doplňků


Součástí předsíně však nejsou jen skříně, botník nebo věšák na kabáty. Aby „vítací“ místnost působila útulně a optimisticky, je vhodné i tento prostor obohatit o příslušné dekorace či chytré doplňky, které by však opět neměly bránit hladké průchodnosti. Kromě již zmíněných obrazů či zrcadel můžete na zeď umístit i speciální police pro snadnou organizaci dokladů, klíčů či jiných drobností, a vhodné jsou také designové informační tabule pro uchovávání vzpomínek či zaznamenávání úkolů a vzkazů pro ostatní členy domácnosti.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Takovou předsíň bych brala Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ahojkySmajlík
zajímavý článek na téma předsíní jsem četla https://www.veneti.cz/blog/predsin-neboli-vstupni-prostor-do-domova-n17

vymazlila jsem si naší malou předsíňku a je fakt praktickáSmajlík
P
Obrázek uživatelky
profil
Nábytek nejlepší, když trefíte na odborníkaSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles