Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Miminka
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 15.10. 2018
Dnes má svátek Tereza
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Přemýšlíte nad kurzem plavání pro své nejmenší? Řekneme vám, proč do toho jít.

3. 10. 2018 | Vývoj
Skupinové lekce plavání pro kojence a děti se v dnešní době řadí mezi populární aktivity, které se těší stále větší oblibě. Patříte mezi rodiče, kteří zvažují, zda se se svým prckem přihlásit do podobného kurzu? Prozradíme vám, proč je plavání pro vaše miminko to pravé.
 
Společný pobyt ve vodě je úžasným zážitkem pro dítě i rodiče. Mimo dobré nálady, kterou miminkům přináší, jde do jeho prvních narozenin o jednu z mála komplexních pohybových aktivit. Navíc, díky získání pozitivního vztahu k vodě v tak brzkém věku, je velmi pravděpodobné, že se dítě naučí dříve a lépe plavat. Cílem kurzů kojeneckého plavání není naučit miminka či batolata plavat, ale dopřát jim, aby získala pozitivní vztah k vodě, osvojila si správnou techniku dýchání a připravila se na budoucí výuku plavání, která obvykle začíná mezi čtvrtým a pátým rokem.

kurzy plaváníPravidelné plavání dětí, s kterým můžete začít již po zahojení pupíku, přináší celou řadu dalších výhod, mezi které patří zejména podpora psychomotorického vývoje, zlepšení koordinace i hrubé motoriky. Děti se navíc postupně otužují, čímž se posiluje jejich imunitní, srdeční i cévní systém, a zvyšuje se celková odolnost organismu.

Plavání má mnoho benefitů pro zdraví. Děti díky němu celkově lépe prospívají, zlepšuje se jejich trávení, prohlubuje spánek a posiluje chuť k jídlu. Kromě mnoha dalších výhod pohyb ve vodě napomáhá k odstranění a prevenci nedostatků a vad držení těla.

Ačkoli je navštěvování kurzů a častý pobyt ve vodě prospěšný zejména pro dítě, jedná se o skvělou aktivitu také pro rodiče. Plavání může například maminka pojmout jako pravidelnou společenskou aktivitu, která příjemně zpestří mateřskou dovolenou. Navíc pomáhá rozvíjet citové pouto mezi dítětem a matkou.


Zdroj, foto: Aquapalace Praha

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky