Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.03. 2018
Dnes má svátek Leona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prima najela za svými diváky tři tisíce kilometrů

2. 07. 2016 | Novinky
Deset měst, přes tři tisíce ujetých kilometrů, sedm tisíc účastníků a téměř 700 minut živého vysílání. Taková je bilance letošní úspěšné roadshow Prima jede… za vámi. Třetí ročník u nás ojedinělé, celorepublikové tour televize Prima odstartoval 23. dubna v Liberci a skončil 25. června v Havířově.

I letošní putování českými a moravskými městy za diváky televize Prima nechalo nahlédnout pod pokličku živého vysílání zpráv z technicky plně vybaveného unikátního zpravodajského kamionu. Ten se stal na deseti zastávkách dominantou každého náměstí, o niž byl velký zájem.

Prima najela za svými diváky tři tisíce kilometrůNávštěvníky zajímalo vše – od vysílací techniky, procesu výroby zpravodajských relací až po setkání s osobnostmi známými z televizní obrazovky. V průběhu celého odpoledne, který zpravodajská redakce televize Prima strávila v každém městě, měli místní obyvatelé navíc možnost užít si i doprovodný program a soutěžit o zajímavé ceny.

Za organizačně a logisticky náročnou přípravou i samotnou realizací jedinečné roadshow stojí tým čítající kolem pěti desítek osob. Při svém putování je navíc zpravodajská redakce televize Prima připravena vysílat nejen z mobilního studia kamionu, ale také v případě nenadálých komplikací i z pražského studia, což vyžaduje nasazení všech členů redakce.

Chuť a energii být znovu součástí tohoto již tradičního putování za diváky jim pak každoročně vrací pozitivní reakce a poděkování místních obyvatel a také skvělá spolupráce a vstřícnost představitelů všech navštívených měst.

Zatímco první den letošní roadshow byl s 12 °C zároveň nejchladnějším z celého putování, den poslední se v Havířově s diváky rozloučil naopak s nejvyšší teplotou (34 °C). Na to, jaké zajímavé rekordy přinese 4. ročník putování Prima jede… za vámi, se mohou diváci těšit už příští rok!

Prima jede… za vámi najela za svými diváky tři tisíce kilometrů


Zdroj, foto: FTV Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prima najela za svými diváky tři tisíce kilometrů:

Prima najela za svými diváky tři tisíce kilometrů
Prima najela za svými diváky tři tisíce kilometrů
Prima najela za svými diváky tři tisíce kilometrů
Prima najela za svými diváky tři tisíce kilometrů
Prima najela za svými diváky tři tisíce kilometrů
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Kraslice