Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Princip za korunu

3. 10. 2010 | Finance
     Tento článek je pokračováním toho, jak se prostě bránit, který jsem napsala nedávno. Pro ty, kteří předchozí článek nečetli zmíním, že se jednalo o spor se společností poskytující telekomunikační služby. Spor jsem vyhrála a tato společnost mně musela vrátit požadovanou částku - finanční vyrovnání, jelikož byla jimi požadovaná částka byla podstatou sporu.
    
Zaplatila jsem tedy jimi požadovanou částku 3570,-korun. Spor vyřešil Telekomunikační úřad v můj prospěch, tudíž byli povinni uhrazenou částku vrátit. Vrátili. Ale jak? Obdržela jsem složenku k vyzvednutí peněz, ovšem na částku 3569,-korun, ovšem také dobropis k podepsání. V dobropisu byla však uvedena částka 3570,-korun!
     A bylo zle!!! Okamžitě jsem otevřela PC a napsala jim email, jak si to vůbec představují...., že mi pošlou ...no, o korunu méně, přitom je dopropis na částku celou. Rovnou jsem je upozornila, že jsem jim zaplatila 3570,- korun, - částku, která je uvedena v dobropisu, tudíž, že ode mne žádný dobropis podepsaný zpět nedostanou, dokud neobržím částku celou! Den poté jsem měla v emailové poště odpověď, že se věcí zabývá reklamační oddělení, jak jinak. Nicméně, pár dní poté jsem obdržela email, že mi posílají složenku na jednu korunu. Skutečně jsem složenku na jednu korunu obdržela. S naprostým klidem a zároveň hrdostí jsem si o proti složence, občanskému průkazu a podpisu tu jednu korunu na poště vyzvedla. Dobropis jsem podepsala, vložila do obálky a poslala na jejich uvedenou adresu, ovšem bez poštovní známky! Na obálku jsem napsala, že poštovné platí adresát s pomlčkou VYŽÁDÁNÁ POŠTA!
     Od té doby o tomto poskytovateli telekomunikačních služeb nevím, resp. - vím, ale pouze to, že existuje.  
Měla jsem také v úmyslu, požadovat po této společnosti částku cca 220 korun, a to za období, kdy jsem měla již službu odpojenou, přičemž jejich tvrzení znělo samozřejmě jinak. Nakonec jsem se však rozhodla, že nebudu kvůli této částce ztrácet čas a energii, jelikož bude místo toho lepší  napsat tento článek, který může pomoci vám.
     Trochu se jim to alespoň prodražilo, né??!!!!

Autor: Vikitorie
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
TAK TO VAS OBDIVUJI,ZE JSTE TAK VYTRVALA A RAZNA
Obrázek uživatelky
profil
držím palce
Obrázek uživatelky
profil
fandim vam
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlík
Četla jsem oba články a čekala, jak kauza dopadne. Souhlasím s Verčou, když jsi v právu, je třeba se bránit. I když jde jen o korunu. Dnes je to koruna a zítra...?

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsi hvězda!!!!SmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles