Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stoluSlunečná - 15. díl - Rytíři hranatého stolu Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 28.02. 2020
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno – 18.11. 2019 – Kateřina

18. 11. 2019 | Poslední díl
Prostřeno! se odehraje v Pardubickém kraji, kde v boji o výhru 60 tisíc korun a hostitelskou čest k tomu budou ženy v totální převaze – čtyři ku jedinému muži. Na své si přijdou milovníci vývarů, ten se na stolech objeví celkem čtyřikrát a pokaždé trochu jiný, takže opravdu bude co porovnávat. Úkolem týdne jsou plody pečeného ovoce. Komu dá takové zadání nejvíce zabrat?

A kdo to vzdá, či se s tím naopak popasuje nejlépe? A protože pořad není jen o vaření, ale jak už z názvu vyplývá i o prostírání, tento týden uvidíme několik inspirativně upravených tabulí, které k jídlu přímo zvou. Radost pohledět! Kdo se nedá zastrašit a celé to vyhraje? Bude to Michal, který holkám i divákům slibuje pořádnou show? Chystá ve finále odvaz, nebo to bude spíš trapas?

Prostřeno – 18.11. 2019 – KateřinaV pátek se mohou vydovádět všichni, protože hostitelka je pozve na statek, kde se budou moci svléknout do plavek, vykoupat v lomu nebo se projet na člunu. A uprostřed týdne se účastníci pro změnu projdou na chůdách - Michal jako by se na nich snad už narodil. Sledujte Prostřeno! z Pardubicka a východních Čech a nezapomeňte hlasovat. Vždyť deset tisíc může vyhrát nejen váš favorit, ale také vy!

Prostřeno – 18.11. 2019 – Kateřina:


V pondělí 18.11. 2019 uvaří v pořadu Prostřeno servírka Kateřina (23). Jako první se k plotně postaví sympatická servírka Kateřina, jíž azyl poskytl ve svém rozlehlém bytě kamarád Tomáš, který ji do pořadu přihlásil a také Katce udělil pár rad, protože už sám v Prostřeno vařil. Diváci si možná na jeho dobový byt s historickými kamny vzpomenou. Kateřina zaujme svým menu, které působí tak trochu jako zámecké, jasné jsou jen chody pórkový krém či poslední čokoládový dort.

Zámecké menu zní sice tajemně, ale skrývají se v něm docela obyčejné nebo zčásti i italské pokrmy, jako třeba těstoviny plněné masem a mozzarellou. Těstoviny jsou to domácí, vyrobené pomocí strojku a opravdu vypadají jako měšce, bohužel jsou dost tuhé. Hostitelka by to měla s těstem umět, je to vyučená pekařka, i když se tím snad kromě brigády nikdy neživila. Pondělní hostinu zahájí „souboj pánů z Pernštejna“, kde na úhledných domácích rohlících o pozornost hostů zápasí pomazánka vaječna, rybí, z nivy a s česnekem.

Pórkový krém hostům moc nevoní a polévka je hodně hustá. Katka se odvážně pustí i do sladké tečky, čokoládového dortu. Do svého moučníku zahrne i úkol týdne, ovoce je kyselé a dort zase sladký, takže se chutě vyváží. Jak zvládne hostitelka kritiku hlavního chodu, s nímž si dala hodně práce? A bude mít jako servírka nějakou výhodu? Unese více talířů než ostatní? Jak se Katce zadaří?

Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Kateřina, v pondělí 18.11. 2019 od 17.50 hodin na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno – 18.11. 2019 – Kateřina:

Prostřeno – 18.11. 2019 – Kateřina
Prostřeno – 18.11. 2019 – Kateřina
Prostřeno – 18.11. 2019 – Kateřina
Prostřeno – 18.11. 2019 – Kateřina
Prostřeno – 18.11. 2019 – Kateřina
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !