Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 16.09. 2019
Dnes má svátek Ludmila
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil

6. 02. 2019 | Poslední díl
Nepřímým, ale zásadním leitmotivem premiérového týdne z Moravskoslezského kraje je vzpomínka na reality show Vyvolení, kterou v minulosti vysílala televize Prima.

Několik prvních návštěvníků Vily je nezapomenutelných, mezi nimi určitě Jindra, kučeravý blonďák s dredy, který v průběhu pobytu změnil barvu vlasů. A právě na Jindru narazíme hned v pondělí, je totiž partnerem první hostitelky Jaroslavy. A v pořadu účinkovala i další hostitelka Romana, která svůj veselý a neuspořádaný život přehodnotila, obrátila se k Bohu a svou víru bere velmi vážně.

Týden ze severu Moravy, kde vaří čtyři ženy a jediný muž, je pestrý nejen lidsky, ale i gastronomicky. Vařit se bude kuchyně domácká, ale také mezinárodní: ruská, estonská, korejská, dokonce i dnes tak módní a zdravá vietnamská kuchyně.

A jaký bude na severu Moravy úkol týdne? Zní docela tajemně, soutěžící mají upéct Boží dar. Jak si s tím poradí Romana? Po svém – rozdá všem Bibli. A kdo to v přátelském a kulinářsky vyrovnaném týdnu nakonec vyhraje? Bude jeden výherce, nebo se bude 60 000 korun dělit? Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte, vždyť deset tisíc může získat nejen váš favorit, ale také vy!

Prostřeno 6.2. 2019 – VlastimilProstřeno 6.2. 2019 – Vlastimil

Vlastimil (45) má za sebou pestrou kariéru, ale kvůli své nové rodině a mladé ženě se vrátil z Ruska domů

Jediný muž skupiny Vlastimil (45) z Frýdku Místku se může pochlubit celými roky prožitými v zahraničí. Žil a pracoval v Estonsku a na vysoké pozici i v Rusku, kde také nasbíral své gastronomické zkušenosti. Není tedy žádným překvapením, že menu bude uprostřed týdne složené z východoevropských specialit. Během večeře se budou dámy svého hostitele vyptávat a dozví se, že zajímavou práci v zahraničí obětoval a vrátil se domů kvůli ženě a malé dcerce.

Uvolněný hostitel dámy příjemně potěšil také tím, že zvládl připravit dva druhy kynutého pečiva. Na druhé straně překvapil navzdory očekávání svým celkem skromným bydlením a některé věci v kuchyni bohužel nedotáhl k dokonalosti. Třeba servíroval studenou, i když moc dobrou hovězí polévku s knedlíčky a nudlemi. Ke kyjevskému kotletu, kam kromě másla přidal i kopr a žampiony, vystydly i šťouchané brambory. Nakonec mu ale perfektně vyšel estonský moučník kringel, dokonce ho při přípravě esteticky působícího pleteného věnce s mákem potkal takový malý zázrak, roztomilá náhoda. Boží znamení, jak si myslí Romana? Děvčatům pak ani nebude vadit, že původně zamýšlená zábava vybouchla - Vlastík pohotově připraví náhradní variantu. Soupeřky si zopakují azbuku, některé na to musí jít čistě intuitivně, jako třeba benjamínek týdne Kristýna.Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitel Vlastimil,

ve středu 6. 2. 2019 od 17.50 na Primě


Zdroj, foto: Prima

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil:

Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
Prostřeno 6.2. 2019 – Vlastimil
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !