Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.08. 2019
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

První krok - Rajské ovace

9. 05. 2012 | První krok

První krok (12)

Rajské ovace
    
Blíží se den otevřených dveří na akademii. Studenti a profesoři se připravují na závěrečné muzikálové představení Vlasy. Eliška i Tomáš v něm hrají hlavní role. Profesoři mají k muzikálu výhrady. Silvie začala s Tomášem chodit a Eliška žárlí, je zklamaná a smutná.

Během jedné scény Tomáše políbí. Mladíkovi mezitím zavolají rodiče, že za ním jedou do Prahy. Jeho otec si stále myslí, že syn studuje vojenskou školu. Ten se bojí říct svému otci pravdu do očí. Silvie má problém napodobit v hodině herectví nějaké zvíře.

Seriál První krokJeště před koncem roku se studenti z prváku musí předvést starším ročníkům. Musí je pobavit, pokud se jim komická scénka nepovede, mohou po nich házet rajčata. Silvii se vystoupení vůbec nezdaří a spolužáci ji rajčaty zasypou.

Není schopna udělat si sama ze sebe legraci. Robert ji proto vezme do podniku, aby se na komediální show podívala a načerpala inspiraci. Na hodině zpěvu to Ireně nejde. Vlasta chce její part přeobsadit. Vladimírova kapela se rozpadne a on nabídne Ireně soukromé lekce.

Okamžitě začnou s doučováním. Několik studentů si jí ale všimne, jak vychází z učitelova pokoje. Myslí si, že spolu mají románek. Na Maxe vyjde v tomto roce loutkové divadlo. Klára se snaží přemluvit Adélu, aby ho s ním odehrála.

Chce je dát totiž dohromady. Adéla to odmítne.

Český rodinný seriál (2009). Hrají K. Issová, P. Kříž, F. Cíl, Š. Vaculíková, R. Pavlovčinová a další. Režie J. Vejdělek a J. Sebechlebský

Uvidíte 9. května od 20 hodin na Nově!

Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !