Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rak - roční horoskop na rok 2015

27. 12. 2014 | Horoskopy

Rak (23.6. - 22.7.)


Milí Raci, tento rok máte před sebou velké šance a možnosti. Očekávejte setkání s novými lidmi, která zúročíte pro svůj osobnostní a pracovní růst. Budete postaveni před několik velice zásadních rozhodnutí, a právě planety Mars s Neptunem budou působit na temnější stránku vaší duše a nabádat vás k impulzivním a nepromyšleným rozhodnutím. Buďte v takových situacích extrémně opatrní.

Rak - roční horoskop na rok 2015Zdraví

Rok 2015 je vhodný pro preventivní lékařská vyšetření. Zapracujte na změně své životosprávy a nezapomínejte na pohyb a pobyt v přírodě. Důležitým faktorem pro zachování pevného zdraví je psychická rovnováha. Žádné jiné znamení nemá takovou schopnost nechat na sebe působit negativní myšlenky jako právě vy, Raci. Pokud si chmurnou náladu a melancholii budete pěstovat častěji, vážné zdravotní problémy na sebe nenechají dlouho čekat. 

Láska

Pokud jste ve vztahu, je velká šance, že se váš vztah posune dál. Na obzoru může být svatba, ale i přírůstek do rodiny. Pro nezadané bude rok 2015 přímo plejádou možností a příležitostí. Pořádně se rozmyslete, jestli stojíte o pevný a stabilní vztah, nebo byste se raději ještě chvíli bavili. Tento rok vám totiž může k vaší spokojenosti přinést obojí – může být rokem nového, pevného závazku, ale zrovna tak může být plný poznávání nových přátel a zábavy.

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Domov a rodina

Rodinný život je pro vás nesmírně důležitý, neustále potřebujete cítit jistotu domácího prostředí a společnost svých blízkých. Berte ohledy na názory dětí, naslouchejte jim a raďte se s nimi. K semknutí rodiny rozhodně prospěje společné cestování nebo alespoň častější výlety. Buďte obezřetní ve vztazích se svými rodiči, nevyvolávejte zbytečné a malicherné konflikty. Snažte se krotit svoji impulsivnost, jinak si zkomplikujete vztahy se svými nejbližšími.

Práce

Raci jsou od přírody velmi pracovití a houževnatí. Problémy se zaměstnáním vám v roce 2015 nehrozí, jen bude třeba trochu více bojovnosti a dravosti. Zbavte se pocitu nejistoty a začněte si víc věřit. Pozice planet nahrává postupu ve vaší kariéře, máte před sebou nové šance a možnosti. Dávejte si ale pozor na dodržování termínů, abyste něco nepropásli. Někdo z vaší blízkosti by toho rád využil v boji proti vám.  

Peníze

Nepatříte k marnotratným lidem, spíše jste skromní a s penězi dokážete skvěle hospodařit. Finančně by se vám mělo dařit zejména v jarních měsících, kdy docílíte tvrdě zasloužených odměn. Včas plaťte účty a složenky, vyhnete se tak nepříjemným problémům a zbytečným poplatkům. Pokud se rozhodnete půjčit či darovat peníze, zjistěte si, komu vlastně pomáháte. Někdy podlehnete dojemnému příběhu a vaše soucitná duše na to může doplatit.

Vaše motto pro rok 2015:  Pracujte na sobě a věřte si, láska a úspěch vás neminou!


Velký roční horoskop 2015 připravila Jarmila Mandžuková.


Rak - horoskop na rok 2015

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2015:

Roční horoskop na rok 2015 - Beran

Roční horoskop na rok 2015 - Býk

Roční horoskop na rok 2015 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2015 - Rak

Roční horoskop na rok 2015 - Lev

Roční horoskop na rok 2015 - Panna

Roční horoskop na rok 2015 - Váhy

Roční horoskop na rok 2015 - Štír

Roční horoskop na rok 2015 - Střelec

Roční horoskop na rok 2015 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2015 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2015 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !