Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.02. 2019
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rekonstruujete? V soutěži Rekonstrukce roku můžete vyhrát až 100 000 korun

30. 06. 2018 | Rekonstrukce
-Komerční sdělení-

Nová soutěž Rekonstrukce roku hledá nejzdařilejší proměnu české domácnosti letošního roku. Třeba to bude právě ta vaše.

Rekonstrukce roku
Rekonstruujete v letošním roce interiér vašeho domova? Pak právě pro vás je určena nová celonárodní soutěž Rekonstrukce roku. Přihlaste svou rekonstrukci přes jednoduchý formulář na webu Rekonstrukce roku. Stačí zaslat do 14. července 2018 alespoň 2 fotografie původního stavu interiéru a poté do 1. září zaslat fotografie hotové rekonstrukce. Může se jednat o jednu místnost nebo celý byt či dům, podmínkou je, že musí jít o interiér. O vítězích rozhodne na základě fotografií před a po rekonstrukci odborná porota a také veřejnost prostřednictvím online hlasování v průběhu října 2018.

Pro výherce jsou připravené finanční odměny ve výši 100 000 Kč pro první místo, 70 000 Kč pro druhé místo a 50 000 Kč pro třetí místo.

S rekonstrukcí teprve začínáte?

Přinášíme pár tipů odborníků z poroty soutěže


renovace dveříJak postupovat při rekonstrukci dveří? Lze jednoduše vyměnit dveře a futra, nebo je třeba zkontrolovat i pevnost stěn okolo?
„Staré dveře a zárubně lze vyměnit snadno, je ale potřeba počítat s vybouráním původních zárubní, což může způsobit nepořádek a prach. Variantou jsou tzv. OKZ zárubně, které se využívají především v panelových domech. Jedná se o systém, kterým lze obložit původní kovové zárubně bez bourání. Pevnost stěn obecně není nutné kontrolovat, pokud ovšem nedošlo k narušení jejich statiky,“ radí Petr Klíma, produktový specialista SAPELI.

Na co si dát pozor při plánování kuchyně?
„Přemýšlejte již při rozvržení elektrických, vodních, případně plynových rozvodů o tom, kde který spotřebič bude stát, tak aby vedení elektrického kabelu nebylo dál než 1 m od spotřebiče. V případě napouštěcí a vypouštěcí hadice myčky by vzdálenost neměla být delší než 1,5 m. Také se zamyslete nad umístěním chladničky, trouby či radiátoru. Tyto by nikdy neměly stát vedle sebe, zvyšuje se tak energetická spotřeba,“ doporučuje Martina Křižáková, ze společnosti Candy Hoover ČR s.r.o.

Jak dlouho trvá vybourání a vybudování nové koupelny v panelovém domě?
Rekonstrukce roku„Vybourání původního bytového jádra, vyzdění nové koupelny a toalety a následné práce včetně položení dlažby a obkladů trvá v průměru dva týdny. Pokud se jedná o rekonstrukci již zděného prostoru bez stavebních úprav, tedy pouze výměnu dlažby a obkladů, sanitárního zařízení, osvětlení apod., pak lze dobu rekonstrukce zkrátit na zhruba 7 – 10 dní,“ odpovídá Ing. Ivana Nová, ředitelka koupelnových studií Koupelny Ptáček.

Jak vybírat barvy do interiéru?
„Než zamíříte do prodejny s barvami, je třeba si rozmyslet, pro jakou místnost barvu vybíráte, kolik je v místnosti světla a jak je prostor veliký. Tomu potom přizpůsobte výběr barvy a odstínu. Mějte na paměti, že teplé barvy přibližují a studené naopak oddalují. Podobná pravidla platí i pro světlé a tmavé barvy. Barvy tmavé přitáhnou vaši pozornost, zatímco světlé odstíny ustupují do pozadí,“ doporučuje Lenka Švecová ze značky Primalex.

Více na www.rekonstrukceroku.cz

Rekonstrukce roku

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Rekonstruujete? V soutěži Rekonstrukce roku můžete vyhrát až 100 000 korun:

Rekonstruujete? V soutěži Rekonstrukce roku můžete vyhrát až 100 000 korun
Rekonstruujete? V soutěži Rekonstrukce roku můžete vyhrát až 100 000 korun
Rekonstruujete? V soutěži Rekonstrukce roku můžete vyhrát až 100 000 korun
Rekonstruujete? V soutěži Rekonstrukce roku můžete vyhrát až 100 000 korun
Rekonstruujete? V soutěži Rekonstrukce roku můžete vyhrát až 100 000 korun
Rekonstruujete? V soutěži Rekonstrukce roku můžete vyhrát až 100 000 korun
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !