Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Revizor

13. 11. 2010 | Vaše příběhy
     Vážené čtenářky a vážení čtenáři, použila jsem svůj oblíbený úvod, tak se snad nestane, že tento článek, resp. příběh překliknete někam jinam, ale naopak jej dočtete,  jelikož mně osobně připadá velmi úsměvný a z morálního hlediska naprosto trefný. No, jak to také jinak vnímat, když se jednalo o malé děti a jejich maminku. Jen bych chtěla zmínit, že jsem nebyla svědkem přímo já osobně, ale můj kamarád, který mně celou situaci podrobně vyprávěl a také dal souhlas k tomu, abych tento jeho příběh vůbec zveřejnila.
    
Na tramvajové zastávce čekala mladá žena, v jedné ruce igelitovou tašku s nákupem, za malíček u ruky se jí drželo vzorně malé dítě. Ve druhé ruce měla také tašku, zároveň však ručičku evidentně nejmladšího dítěte. Ten nejstarší capart pobíhal kolem nich, přičemž ho maminka, - tato mladá žena střežila jako oko v hlavě, jelikož měla pouze dvě ruce, a to plné...!
     Tramvaj přijela, maminka své děti a tašky s nákupem v podstatě vynesla do tramvaje, jelikož ty schody... Děti nechala posadit, téměř všechny na sebe, aby nebyla ta, která zabere všechna místa k sezení, tašky s nákupem postavila na zem..., - a když sahala do kapsy pro jízdenku, byl u ní revizor!
Jízdenku prosím!!! Chtěla bych jen objasnit, že situace, kterou jsem napsala, trvala možná jednu minutu. Sotva se zavřely dveře od tramvaje, - už byl revizor u této mladé ženy. Samozřejmě, jak jinak, začali se dohadovat. On trval na tom, že měla mít jízdenku - či jízdenky včas nachystané, ona zas na tom, že je nachystané měla, ale prostě revizor trval na svém..., že prostě jede, či chtěla jet "na černo"...
     Neskutečný závěr této slovní a nesmyslné potyčky ze strany revizora se mi líbí moc a to dodnes. Tato mladá žena, či paní..., která potřebovala s těmi caparty ujet jen dvě zastávky mu řekla, že bude vystupovat...
     Stejný začátek, téměř stejný konec..., až na...
     Mladá žena posbírala děti a tašky s nákupem, vynesla a vyvedla pracně všechny z tramvaje, a to s tím, že je vše vyřešeno. No, nebylo!
     Revizor vystoupil s nimi. Respektive s ní! A nanovo..., váš občanský průkaz...., paní se už neudržela!
     Ani se tedy nedivím!!!
     Jak na té zastávce stáli, revizor obdržel takovou facku, že by ji mohl i školák závidět!!! Všichni, kteří jeli v této tramvaji, která akorát stála na semaforu, smíchy brečeli.
 

Autor: Vikitorie
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
se stalo, že jsem lístek sice měla, ale omylem jsem přejela jednu stanici, nejsem z Prahy a když jedu 2x do roka tramvají, seděla jsem na pravé straně, tentokrát na levé .. no, a nezdálo se mi, že bych už měla vystoupit a přejela jsem...a revizor - po 15 min. vysvětlování mě pustil a já musela jednu stanici jet zpátky zas "na černo" (nikde žádná trafika), abych se dostala na nádraží (přejela jsem prostě Vltavu)... jiný lístek jsem neměla ...dobře to dopadlo, ale blbej pocit .... :-(
Obrázek uživatelky
profil
podobný příběj jsem zažila nedávno, šlo o méně pohyblivou osobu.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný příběh. Smajlík

Pobavil mě velice, a to nejen proto, že mám
s revizory z dřívějška své zkušenosti.
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem z většího města tak narážím na reizory docela často. Většina (až na vyjímky) je přespříliš sebevědomá až drzá, ale na určitou část obyvatel (tu tmavší pleti) si netroufnou a klidně je obejdou. Naopak k těm druhým se chovají nevychovaně oni.
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý příběh a opravdu ze života. Zažila jsem již mnohokrát kontroly revizory a je zajímavé, že skuteční vykuci jim utečou, ale zaměřují se na lidi, kteří mají třeba pohybové problémy, nebo právě výše uvedený případ. Ovšem lidská lhostejnost je v dnešní době hrozná...
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků