Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Dětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.05. 2017
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Všichni chlapi nejsou stejní

Všichni chlapi nejsou stejní
16. 05. 2008 Vaše příběhy
Můj život se změnil ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že se budeme stěhovat. Nastoupila jsem na novou školu, postupem času poznávala nové lidi... …více»

Máme se bát plísní na potravinách?

Máme se bát plísní na potravinách?
12. 05. 2008 Finance
Zajímá vás, zda můžete jíst banány s načernalou slupkou?: Výskyt drobných hnědých skvrn nemusí znamenat závadu. Pokud by byly hnědé velké části slupky, je lepší si takové zboží nekupovat. …více»

Je dostatek masa ve zmrazených rybích výrobcích?

Je dostatek masa ve zmrazených rybích výrobcích?
12. 05. 2008 Finance
Je-li na obale výrobku v názvu nebo jinak graficky či obrazově zdůrazněn druh ryby, pak musí být ve složení uvedeno její množství, například v hmotnostních či objemových procentech.  …více»

Čtení do postýlky? Hezký zvyk....

Čtení do postýlky? Hezký zvyk....
11. 05. 2008 Výchova
Je krásné pozorovat, jak se rozzářená dětská očka těší do postýlky na pohádku. Někomu to přijde jako zastaralý zvyk, modernější je pustit jim Večerníček nebo DVD, ale …více»

Jak předcházet zneužití platební karty

Jak předcházet zneužití platební karty
10. 05. 2008 Finance
Policie zaznamenává stále více případů zneužití platebních karet a upozorňuje občany: měli byste platebním kartám věnovat náležitou pozornost a pravidelně kontrolovat, zda vám žádná z nich nechybí.  …více»
 

Bambiriáda! Nestůj, pojď se přidat!

Bambiriáda!  Nestůj, pojď se přidat!
8. 05. 2008 Výchova
Nechci být sám, chci mít někoho vedle sebe. Někoho, kdo mě bude respektovat, koho si budu vážit, kdo mi dokáže nezištně pomáhat, když to budu potřebovat, komu budu moci pomoc oplatit. …více»

Záplava květů v ZOO Ostrava

Záplava květů v ZOO Ostrava
7. 05. 2008 Zvířátka
V těchto dnech začínají v areálu Stromovky rozkvétat první květy pěnišníků.Botanický název Rhododendron (pěnišník) znamená v překladu růžový strom. Do současné doby bylo popsáno téměř 900 druhů.. …více»

Žáci mají nedostatek zkušeností se spolužáky se zdravotním postižením

Žáci mají nedostatek zkušeností se spolužáky  se zdravotním postižením
6. 05. 2008 Výchova
Většina českých žáků se zatím ve svých třídách nesetkala se spolužáky se zdravotním postižením nebo s jiným znevýhodněním. Zkušenost vzájemné spolupráce chybí dokonce více než polovině z těch, kteří …více»

Náš svatební průvodce při organizaci svatby

Náš svatební průvodce při organizaci svatby
4. 05. 2008 Užitečné rady
V současné době jediná kniha nabízející pomocnou ruku při organizaci svatby na českém trhu! Kniha je určena snoubencům plánujícím svatbu v nejbližší budoucnosti. Je přehledně rozdělena do kapitol …více»

Francouzský bazén je bazén s bezpotrubní filtrací

Francouzský bazén je bazén s bezpotrubní filtrací
4. 05. 2008 Finance
Čím dál více lidí přemýšlí o tom, že by nebylo špatné mít na zahradě svůj vlastní bazén. Pokud jste i vy podlehli tomuto lákadlu, čeká vás nejspíš shánění informací, porovnávání, zjišťování, vyptávání …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !