Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Můžeme vrátit knihu?

Můžeme vrátit knihu?
13. 01. 2009 Finance
Dostanete-li dárek k Vánocům a rozhodnete se ho vyměnit za jiný, můžete mít smůlu. V tomto případě záleží na obchodníkovi, jak vám vyjde vstříc. Ovšem nesmí vám chybět paragon, kde bylo zboží …více»

Jak jsem chtěla býti krásná

Jak jsem chtěla býti krásná
12. 01. 2009 Vaše příběhy
Bylo po vánočních prázdninách a hned první školní den, jsem si od kamarádky vypůjčila Horské sluníčko.Malý stroj, podobný soláriu, který se používá pro opálení obličeje. …více»

Učte se jazyky z pohodlí domova

Učte se jazyky z pohodlí domova
12. 01. 2009 Výchova
V každodenním koloběhu a povinnostech člověka nastane den, kdy se zastavíte a ohlédnete zpátky. A vždy nejen zjistíte, co vše jste nestihli, ale také, co vše člověk stihnout mohl. A především, jak se …více»

Svatební dorty, ozdoby a dekorace

Svatební dorty, ozdoby a dekorace
11. 01. 2009 Dorty
Vše točící se kolem svatby musí být mimořádné. Nelze vynechat ani odvěké součásti bohatých hostin – svatební dorty, protože bez nich se stejně jako bez nevěsty a ženicha, novomanželské veselí neobejde …více»

Kde se vzal snubní prstýnek

Kde se vzal snubní prstýnek
10. 01. 2009 Svatba
Snubní prstýnek, neodmyslitelná součást svatebního obřadu. Důkaz lásky, úcty a podpory, kterou si snoubenci při obřadu slibují. Tradice jedna z nejstarších ...  …více»
 

ZOO Olomouc: Přímorožci odcestovali na Kanárské ostrovy

ZOO Olomouc: Přímorožci odcestovali na Kanárské ostrovy
9. 01. 2009 Zvířátka
Skupina přímorožců jihoafrických ve složení tři samci a tři samice odcestovala dnes z olomoucké zoo. Jejich novým domovem se stane La Laita Oasis Park na Kanárských ostrovech,  …více»

Výprodej nemusí být slevou

Výprodej nemusí být slevou
9. 01. 2009 Finance
Spotřebitelé dnes již vědí, že nákup zboží v internetových obchodech může být výhodnější, než v kamenných obchodech, byť se třeba jedná o stejného prodejce. Ceny navíc výrazně klesají u zboží, které …více»

Nemocenská od 1. ledna 2009?

Nemocenská od 1. ledna 2009?
8. 01. 2009 Finance
Zaměstnavatele nebude stát prvních 14 dní v kalendářním roce ani korunu, poté platí natvrdo každých 3,5 dne. Zaměstnanci, kteří jsou často v roce nemocni tak mohou být kvůli vysokým nákladům …více»

Příhody mého oka

Příhody mého oka
8. 01. 2009 Vaše příběhy
A kolegyně v práci? Dohodly se, že má podivná vysvětlení ještě podivnějších úrazů budou pravdivá. Tak blbé historky prý by se vymyslet nedaly... P.S. Nepoužívám oční stíny. Divíte se? …více»

Svatební dort - nezbytný zákusek na svatební hostině

Svatební dort - nezbytný zákusek na svatební hostině
8. 01. 2009 Dorty
Svatební dort, nezbytný zákusek na svatební hostině. Jak ale vybrat ten správný,aby chutnal a aby moc nestál? Také při vybírání dobrého cukráře se vyplatí nedat nic na reklamu, ale na zkušenosti  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !