Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.07. 2018
Dnes má svátek Martina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Červnové novinky ze ZOO Ostrava

Červnové novinky ze ZOO Ostrava
25. 06. 2008 Zvířátka
V sobotu proběhla v ostravské zoo rozlučková party věnovaná šimpanzímu samci Sirimu. Siri se totiž pravděpodobně již příští týden bude stěhovat... …více»

Přístup k plánovanému rodičovství

Přístup k plánovanému rodičovství
25. 06. 2008 Vaše příběhy
Chtěla bych se zamyslet nad jednou věcí… A to jsou děti a přístup k nim, výchově… Jedná se mi o rozdílný pohled dvou generací. Je mi něco přes dvacet, několik let mám partnera a asi dva roky spolu …více»

Projekt Návrat orla skalního vstupuje do třetího roku

Projekt Návrat orla skalního vstupuje do třetího roku
24. 06. 2008 Zvířátka
Záchranná stanice a centrum eko výchovy v Bartošovicích ve spolupráci se Zoologickou zahradou Ostrava vstupují do třetího roku realizace projektu Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd …více»

Cesta za poznáním Mont Blancu

Cesta za poznáním Mont Blancu
24. 06. 2008 Evropa
Hora, ležící na italsko-francouzských hranicích, která se pyšní s výškou 4807 metrů nad mořem, Mont Blanc, italsky Monte Bianco, je nejvyšší horou Alp, ale také celé Evropy, pokud tedy nepočítáme  …více»

Stačí jen málo...

Stačí jen málo...
23. 06. 2008 Vaše příběhy
Už tolikrát jsem se snažila předsevzít si, že pro tento rok musím zhubnout. Přísné diety či snad hladovky jsem nikdy neuznávala. Na to nemám povahu. A když se zeptáte lékaře, zda je taková hladovka …více»
 

Když muž se ženou snídá

Když muž se ženou snídá
21. 06. 2008 Manželství
Stravovací návyky se netýkají jen a pouze naší trávicí soustavy a našeho slušného a dobrého vychování, ale velice úzce nás spojují a případně rozdělují s těmi, kteří se v našem životě objevují. …více»

56 dní

56 dní
21. 06. 2008 Vaše příběhy
„Další prosím!“ No konečně jsem na řadě. Dvě hodiny, strávené čekáním na gynekologické ambulanci, kam mě přivedlo zjištění, že 14 dní trvající menstruace nebude normální, opravdu není nic příjemného. …více»

Večerní procházky v Zoo Ostrava

Večerní procházky v Zoo Ostrava
21. 06. 2008 Zvířátka
V době letních prázdnin budou v Zoologické zahradě v Ostravě opět probíhat večerní procházky po zoo s průvodcem.  …více»

Ženy za volantem méně havarují

Ženy za volantem méně havarují
18. 06. 2008 Manželství
Zda jsou muži či ženy za volantem lepší, je téma nekonečného sporu. Faktem je, že jsou v mnoha věcech odlišní. V tom, jak reagují v krizových situacích, jak se na řízení soustředí, jak si dovolí …více»

Ovlivní vás reklama?

Ovlivní vás reklama?
17. 06. 2008 Finance
Reklama na nás působí úplně všude. Vidíme jí v televizi, v novinách, časopisech, rádiu, ve městě na billboardech atd. Působí téměř na všechny naše smysly. Ale jak moc vás reklama ovlivní? …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !