Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.03. 2018
Dnes má svátek Leona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Oblečky pro psy nejsou jen věcí trendu a módy

Oblečky pro psy nejsou jen věcí trendu a módy
11. 10. 2007 Zvířátka
To, co bylo před několika lety přinejmenším zvláštní – oblečky pro psy, dnes již patří zvláště u některých plemen k běžnému standartu. Je zde zřejmý vliv „humanizace“ mazlíčků, mnozí z nich s námi tráví celé dny i na …více»

Hra pro děti - Activity original 2

Hra pro děti - Activity original 2
6. 10. 2007 Výchova
Hra Activity original obsahuje 3.300 nových pojmů a mají vylepšená pravidla. Díky taktickým prvkům jsou ještě napínavější než původní Activity original. Mužstva se snaží uhodnutím zadaných pojmů dosáhnout cílové oblasti a zde  …více»

Jak usnadnit začátky školní docházky prvňákům?

Jak usnadnit začátky školní docházky prvňákům?
28. 09. 2007 Výchova
Dětem, kteří v pondělí prvně překročily práh školy se diametrálně změnil život. Dosavadní, bezstarostný život se již třetí den ubírá v duchu začínajících povinností. Pro děti se jedná o významný milník v jejich životě. …více»

Workoholik a jeho ženy

Workoholik a jeho ženy
28. 09. 2007 Manželství
Plurál v titulku článku je zvolen s ohledem na to, že workoholik může mít (a také často mívá) žen více, protože bývá souběžně i sexholikem, ale toto pravidlo platí pouze statisticky, nikoliv univerzálně.  …více»

Český úředník včera, dnes a zítra. Co si myslí český občan?

Český úředník včera, dnes a zítra. Co si myslí český občan?
26. 09. 2007 Finance
Vnímání a oceňování povolání úředníka ve službách státu se postupem let měnilo. Jak český občan hodnotí práci úředníků a jaká je image státního pracovníka?  …více»
 

Důchodci se chtějí zapojovat do společnosti. Internet jim pomáhá.

Důchodci se chtějí zapojovat do společnosti. Internet jim pomáhá.
23. 09. 2007 Finance
Počet seniorů v populaci významně roste každým rokem. Tento trend je shodný ve vyspělých i rozvojových zemích. Je důležité poskytnout seniorům možnost vzdělání, které jim usnadní zařazení do informační společnosti. Nabídnout řešení,  …více»

Kvalita ovoce a zeleniny se nezlepšila

Kvalita ovoce a zeleniny se nezlepšila
21. 09. 2007 Finance
SOS při svých letošních dvou průzkumech kvality ovoce a zeleniny i dodržování informačních povinností s tímto prodejem spojených, zjistilo závažné a opakované nedostatky. Proto se obrátilo na Státní inspekci  …více»

Umisťovací výstava koček – vstupné 1 konzervu, prosím!

Umisťovací výstava koček – vstupné 1 konzervu, prosím!
16. 09. 2007 Zvířátka
Výstavu pořádá Pražský spolek ochránců zvířat nejen pro "jejich" kočičky, ale pro dalších asi 15 útulků z Čech a Moravy, takže bude k vidění přes 100 koček. Cílem výstavy je najít pro co nejvíce kočiček nové domovy. …více»

Bezpečná cesta do školy

Bezpečná cesta do školy
14. 09. 2007 Výchova
Prázdniny utekly jako voda a blíží se podzim. Děti si zvykají na školní režim a maminky s nimi pilně píší úkoly, připravují vydatné svačinky, ale také si lámou hlavu, jak se o své malé školáky co nejlépe postarat. Dny se pomalu krátí.  …více»

Jak se dá žít bez práce?

Jak se dá žít bez práce?
12. 09. 2007 Finance
Jedním z hlavních problémů v období nezaměstnanosti je udržení potřebné úrovně tělesné a duševní kondice a pokud možno jasné a příznivé časové a obsahové struktury dne. Následující ukázky denního režimu dvou dlouhodobě  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Mašle