Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Sobotní výlet do Prahy na výstavu artefaktů

Sobotní výlet do Prahy na výstavu artefaktů
9. 07. 2008 Vaše příběhy
Už dlouho jsem jezdila kolem billboardu, kde byla upoutávka na Titanic – výstava artefaktů v Praze a tak jsem neodolala a přes internet jsem objednala na sobotu 28.6. dva lístky. …více»

Stačí kapka a už to capká

Stačí kapka a už to capká
8. 07. 2008 Vaše příběhy
S manželem jsme se začali snažit o miminko asi po třech letech od seznámení, necelý rok po svatbě. Z domu jsem byla poučena v duchu „Stačí kapka a už to capká“ nebo „Počít dítě je to nejjednodušší, …více»

Příběh o podivném snu

Příběh o podivném snu
7. 07. 2008 Vaše příběhy
Jednou se mi zdálo, že mému příteli selhali brzdy a on se vyboural v autě. Když jsem se ráno probudila, měla jsem velice divný pocit a cítila jsem v sobě divný chlad,bylo to tak emoční a živé.  …více»

Čisté a upřímné přátelství

Čisté a upřímné přátelství
7. 07. 2008 Vaše příběhy
Co pro lidi přátelství opravdu znamená? Nebudu se zaobírat přátelstvím typu, ten je bohatý a oblíbený, tak to bude můj přítel, ale tím čistým a upřímným přátelstvím. Každý člověk chce mít přítele,  …více»

Léto přináší zdravotní rizika pro děti

Léto přináší zdravotní rizika pro děti
5. 07. 2008 Výchova
Období letních prázdnin přináší pro děti různá zdravotní rizika. Úrazy jsou v ČR podle statistik stále ještě nejčastější příčinou úmrtí dětí. Zdravotnická záchranná služba Prahy - územní středisko  …více»
 

Vzácný lemur korunkatý se má čile k světu

Vzácný lemur korunkatý se má čile k světu
5. 07. 2008 Zvířátka
Jak jsem Vám již psal v půlce května, narodilo se v Ostravě mládě lemura korunkatého, vzácného druhu poloopice původem ze severu Madagaskaru.  …více»

Trochu jiný postup léčby kožních chorob

Trochu jiný postup léčby kožních chorob
5. 07. 2008 Vaše příběhy
Má dcerka a syn trpěli v 4 a 6 letech velkými bradavičkami na prstech.Velikost se lišila, ale ty největší měly velikost až 8 MM. Léčba probíhala jen různými mastmi a nakonec jsme dcerku sami objednali …více»

Vzácný přírůstek v ZOO Děčín; Papoušek žlutolící

Vzácný přírůstek v ZOO Děčín; Papoušek žlutolící
4. 07. 2008 Zvířátka
Na odchov vzácného papouška čekala děčínská zoo dlouhých dvacet let. Prozatím sice váží jen pár gramů, růžové tělíčko mu kryje krapet žlutých prachových peříček... …více»

Jak to probíhá na svatebním obřadu

Jak to probíhá na svatebním obřadu
4. 07. 2008 Užitečné rady
Většinou bývá přítomen ceremoniář, který vysvětlí Vám i hostům, kam se máte postavit či posadit, co udělat a kam se podepsat. V kostele to nebývá pravidlem a spoléhá se spíše na zvyklosti v církevní …více»

Důvody vzniku a zániku manželství

Důvody vzniku a zániku manželství
2. 07. 2008 Užitečné rady
Dnešní společnost nesezdané soužití toleruje, přesto 72 % mladých lidí uvádí manželství a následně děti na prvních místech v žebříčku životních hodnot. Nejčastějším motivem, vedoucím k uzavření …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !