Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Co dělat při silném větru

Co dělat při silném větru
25. 01. 2008 Finance
Podle varování meteorologů zasáhne zítra, v sobotu 25. ledna 2008, celé území České republiky silný vítr. Hasičský záchranný sbor proto vypracoval následující preventivní doporučení pro občany. …více»

První interaktivní projektové vyučování v České republice

První interaktivní projektové vyučování v České republice
24. 01. 2008 Výchova
První interaktivní projektové vyučování proběhlo 22. ledna 2008 v libereckém science centru iQpark. Sto žáků ze Základní školy 5. května 76 v Jablonci nad Nisou zde za vedení zkušených pedagogů absolvovalo dvě vyučovací hodiny. …více»

Soutěž Zvíře roku 2007 začíná

Soutěž Zvíře roku 2007 začíná
22. 01. 2008 Zvířátka
V loňském roce se uskutečnil první ročník unikátní internetové ankety Zvíře roku, jejímž pořadatelem je Zoologická zahrada Ústí nad Labem.  …více»

Pozvánka na svatební festival do Ostravy

Pozvánka na svatební festival do Ostravy
19. 01. 2008 Užitečné rady
Více než 60 vystavovatelů poskytujících služby v oblasti zprostředkování svateb Vám nabídnou služby spojené se zajištěním svateb - restauratéři, hoteliéři, zlatníci, fotografové, květináři, cukráři, půjčovny limuzín, vizážistky …více»

Dítě v sedmnácti. No a?

Dítě v sedmnácti. No a?
17. 01. 2008 Vaše příběhy
Když jsme se s přítelem (dnes už manželem) rozhodli pro miminko, bylo mi sedmnáct. Přítel je o 12 let starší a já se potřebovala dostat z domu (hlavně kvůli otci, ale to tu nebudu rozebírat). A co byste řekli? Povedlo se nám to hned napoprvé. …více»
 

Svatební kytice bude Vaším velkým doplňkem

Svatební kytice bude Vaším velkým doplňkem
16. 01. 2008 Květiny
Aby svatební den byl opravdu jedinečný, je třeba brát ohled i na zdánlivé maličkosti. Neměli bychom zapomenout, že svatební kytice zcela dotváří nevěstu a její svatební šaty. Není jednoduché vybrat kytici, která bude vhodným doplňkem  …více»

Soutěž o 2 svatby ZDARMA v hodnotě 2x 200 000 Kč

Soutěž o 2 svatby ZDARMA v hodnotě 2x 200 000 Kč
16. 01. 2008 Užitečné rady
Soutěž o 2 svatby ZDARMA byla vyhlášena svatebními internetovými portály. Svatba prvního vítězného páru se odehrála živě na festivalu v Praze, další se uskuteční na festivalu v Ostravě, který se bude konat 9.-10.2.2008. …více»

Pořadí při vstupu i odchodu z obřadu

Pořadí při vstupu i odchodu z obřadu
15. 01. 2008 Užitečné rady
Pořadí při vstupu do obřadní síně, nezapomeňte, že jsou dvě možnosti. Pokud vchází do obřadní síně všichni společně, jde nejprve: nevěsta se svým otcem, následuje ženich se svou matkou …více»

Svatební hostina...jak by měla vypadat?

Svatební hostina...jak by měla vypadat?
14. 01. 2008 Užitečné rady
Hostina je opravdu nedílnou součástí svatby, a to nejen pro jednu starou tradici, která říká, že se sňatek nemůže považovat za závazný, dokud spolu novomanželé nepojedí. Další tradice zase praví, že hostitelem by měli být rodiče nevěst …více»

Pozor na tzv. výhodné slevy

Pozor na tzv. výhodné slevy
13. 01. 2008 Finance
Povánoční slevy se stejně jako letní výprodeje staly nedílnou součástí fungování trhu, nicméně přes některé výhody přinášejí s sebou řadu porušení zákona o ochraně spotřebitele i zákona o cenách. Na jednu stranu toto období umožňuje …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !